Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Неделно пикник плажче, Бонсови поляни, София


pow

Recommended Posts

Най накрая сколасах да разгледам и подбера снимките от вчерашната Софийска Мини Шкода скара среща. Благодаря на Миро tuningmania, че ми предостави и неговите фотоси.

 

Вчера беше уникален ден. Като за начало, в 10ч. сутринта аз и жена ми се оказахме първи на Бонсови поляни. Разкри ни се невероятна гледка - окосена трева, огромна сянка под нашето дърво и 4 щъркела, които кротко си чоплеха нещо в тревата. Птичките бяха толкова спокойни, че излетяха в последния момент, преди колата да ги доближи съвсем.

 

Паркирахме под дървото и аз веднага почнах да вадя и подреждам стратегически дюшек, столове, скарата, маси, аксесоари, да се види, че има мноо народ да идва тука и отдалече да отказвам разни досадници, които биха проявили нездрав интерес към Клубната Дебела сянка. Да, ама досадника все пак цъфна, яхнал "по-лошата Октавия" - Ауди А4 Авант. Като наближи, го уведомих, че Ауди сбора е след две седминци на НИМ, ама той от дума не разбира, :mrgreen: свали си пиенето и фотоапарата от колата и седна да си лафи с мен.

 

Преди това се опитах да черпя с бира тракториста, който мааше напред-назад из поляната - отказа ми, не пиел. Е такова чудо не бех виждал. Междувремено най-безцеремонно бяхме подминати от две Октавии - О2 и О2 FL, които се присъединиха към групата под сянката, където беше предишната среща. Миро дори се зачуди дали тези хора не са от клуба и наясно ли са че сбора е при нас, не зад нас.

 

Докато аз и Миро пиехме, Ирина откри плажа в долната част на поляната. После към нея се присъедини и Майчето, съпругата на Чарли, а ние, подпомогнати от Мими, Краси и сина им, започнахме да печем каквото бяхме донесли. Чарли за малко за си подпали бутиковия Шкода медал, изработен от дъщеря му, докато вещо, с познанията на опитен огняр ни съветваше как да разпалим огъня. Докато белехме царевицата, и аз, и Миро се оказахме с мустаци, че и с малко косица в повече. :mrgreen: Ивчо най-нагло smile004 :D цъфна, когато вече всичко беше опечено и направо започна с еденьето и пиеньето, като не пропусна да се похвали с новите придобивки за неговата Фабия.

 

Като разбраха че ядем, от долната сянка изявиха желание да ни краднат кебабчетата, ама с половин уста само. Иначе по едно време на 100-тина метра от нас се изсипа катун щъркели и почна да рови из тревата - имаше какво да си хапнат, сами можете да видите от снимките - скокльовци и гъсеници не е като да нямаше в изобилие. Като се натъпкахме, тамън да се понаместим по одеала и дюшеци, ей ти го Ради с АТВ-то. Минавал случайно, видял и познал Буба и решил да се обади. Метнахме кака Мими за една мощна фотосесия на 4х4-то и после се изпонатръшкахме да мързелуваме. Накрая си изчистихме чинно всичко и си обещахме скоро пак да направим подобна среща. На Ирина не и стигна яденето и пиенето на поляната, та като се прибрахме вкъщи - продължи. :mrgreen:

 

Моите снимки

 

Снимките на Миро

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.