Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

шум в предната част


veev

Recommended Posts

Здравейте колеги имам следния проблем с моята фабийка 2006г на 85 000 км е .От известно време се появи шум в предницата немога да установя ляво дясно или от двигателя маслото съм го сменял тия дни. Когато колата е на место не се чува щум от никъде и така докато надвиша около 40 км в час и колата става шумна чува се едно ррр от пред без значние на коя скоръст съм и нали изобщо съм на скорост + леки вибрации в съединитеря .Моля ако некой има на идея за кво става на въпрос да драсне иначе е ясно отивам на сервиз и там ми решават проблема :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо по трансмисията е. Полуоски, лагери. Опитай се по-точно да локализираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навярно е дизел колата. На място не можеш ли да я накараш да ррр-ътка при някакви обороти ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навярно е дизел колата. На място не можеш ли да я накараш да ррр-ътка при някакви обороти ?

. не е дизел брат бензинче е а и звукъ прераства в нещо от сорта на уън уън

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навярно е дизел колата. На място не можеш ли да я накараш да ррр-ътка при някакви обороти ?

. не е дизел брат бензинче е а и звукъ прераства в нещо от сорта на уън уън

 

 

Според мен е главина.

Провери по време на движение със завои на ляво или дясно. Ако се усилва шума при завой значи проблема е в срещуположната главина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По енерция при натиснат и пуснат съединител има ли разлика. С увеличаване на скороста виенето увеличава ли се или е на едно ниво. Виене или тракане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми реших си въпроса в едно сервизче в горубляне, майстора се качи направи едно кръгче и отсече лагер е ясно ,но да видим кой и след малко тестове се разбра че е преден десен лагер 130 лв лагер +40 лв работа и въпроса приключи smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми реших си въпроса в едно сервизче в горубляне, майстора се качи направи едно кръгче и отсече лагер е ясно ,но да видим кой и след малко тестове се разбра че е преден десен лагер 130 лв лагер +40 лв работа и въпроса приключи smile168

 

За по-малко пари си сменям и двата лагера + труд. Вярно , че има лагери и лагери , евтини и по-скъпи , ама пък и 40лв за смяна на единия , ми се вижда скъпичко.

 

Но , важното е , че си доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.