Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търси се проверен сервиз


Recommended Posts

Колеги търся проверен сервиз в София за ремонт на дизелов двигател - помпа и дюзи.

Автомобилът е Ленд Ровър Дискавъри 2.5 TDi. Идеята е да го закараме в сервиз, да го оставим там ако трябва и седмица и най-накрая да си го вземем работещ. Досега при всички, които съм питал ми искат да си сваля сам помпата и да им я занеса - само дето не казват "дай парите и си оправи сам колата".

Доста спешно ми е - колата гори като ЗиЛ, пуши като на ТЕЦ-а комина и определено отказва да върви - като се подаде газ придърпва и се опитва да гасне. А това е автомобил, който се кара като работен - т.е. няма кола, няма пара.

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един сервиз в Люлин, срещу Кауфланда. Забелязал съм че винаги е пълно с Ленд Ровъри там, явно са им специалитет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.