Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Трябва ми помощ за разглобяване на Фелицията


Recommended Posts

Трябва ми помощ за разглобяване на Фелицията,поне двама за утре след 13 ч в района на летището или за неделя по същото време,ако свършим в събота ,ще пиша.Мисля ,че за 2-3 часа ще отнеме това.

Аз ще подготвя до там ,където ще може да свалим ск.кутия и мотора,защото застрахователите от Лев инс искат да се виждат гредите че са криви.

 

Алтернатора е със счупена външна част и се вижда като на разрез,счупен е шалтера на стартера,огъната е двуцевката и др.

Ще мога да проверя и състоянието на мотора ,дали е блокирал или не е,както и на ск.кутия.

 

 

Довечера до 23 ч ще гледам за отговори,моля нека пише само този който може да дойде,допълнително ще обясня къде съм/преди Ръководство Въздушно Движение/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре след 14:00 мога да дойда да ударя едно рамо - по-рано ще ми е невъзможно. За неделя не мога да обещая.

Трябва ли ти нещо специално или да си нося само стандартните 20кг инструменти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инструменти имам ,само от тези еврейска звезда Т45 или Т50 или ако имаш комплект такива битове с върток.

 

От светофара при летището се тръгва към втори терминал,минава се пресечката от дясно и в ляво се вижда синя ограда.Първата улица до нея в ляво се влиза и се кара до като видиш надпис над портал TRANSKOMPLEKT.Това че се вижда бял портал на cartgoair,не е края на улицата,тя продължава на дясно и се вижда портала. 0878569885 Тошо,shotik

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видя имам ли, ако не - знам от кой да взема.

Около 14:00 ще съм при теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше,мога да ти оставя цял куфар с инструменти,но няма да мога да помогна.

На концерт съм smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам, но утре не съм в Сф. Ако искате рано сутринта да се видим на НИМ или Била Борово и да ви го заема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам, но утре не съм в Сф. Ако искате рано сутринта да се видим на НИМ или Била Борово и да ви го заема.[/quote

 

Нямам възможност да се видим,надявам се че при нас от автомонтьор ще взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На път за работата,не можеш ли да мръднеш до дианабад :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На път за работата,не можеш ли да мръднеш до дианабад :roll:

 

Нямам възможност,но пак се надявам ,че в автосервиза в бачкането ще дойдат и ще взема от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С общите ни усилия с Logrus,успяхме да премахнем огъналите се ламарини и да свалим мотора и ск.кутия и да приберем всичко, подредено са нов оглед от застрахователите.

 

Благодаря му за съдействието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.