Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос отностно Фелиция....


ivopirona

Recommended Posts

Здравейте всички.Имам едно запитване отностно моят шкодолак.Колата ми е Фелиция 1.9д годината на производство е 08.10.97'-ма.Цвета на колата по талон е черен металик,но има и перлички в боята.

Някой знаели какъв е цета на решетката между фаровете?Ето ви снимка да се ориентирате за какво точно питам :) -> http://ivopirona.snimka.bg/automobiles/skodilaka.687594.Понеже претърпях леко запалване на колата.Боята на решетката изгуря.По това,което беше останало е най обикновенна четна боя с лаково покритие от горе.Аз мога да я направя пак такава.Но като цяло искам да се придържам към оригиналния вид на колицата и искам да я направя така както трябва да бъде :).

Поразрових се из форума преди да пусна запитването , но не намерих нищо по тази тема.(може и да съм изпуснал нещо за което се извинявам).

Благодаря ви предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цветът ти е като на моята, ама не мога да ти кажа кода на боята (идея нямам къде да го погледна). Вариантът, който ми хрумва е да си свалиш капачката на резервоара и с нея в ръка да отидеш да ти потърсят боята или да ти я забъркат същата.

Ако имам време утре ще отскоча да погледнат моята и вечерта ще ти кажа кода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кода на боята се намира на една бяла квадратна хартиена табела /ако е оцеляла/ в багажника до отвора за резервната гума. Кода е от 4 цифри. Същата табела е залепена и в сервизната книжка, ако е налична погледни там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кода на боята се намира на една бяла квадратна хартиена табела /ако е оцеляла/ в багажника до отвора за резервната гума. Кода е от 4 цифри. Същата табела е залепена и в сервизната книжка, ако е налична погледни там.

 

Здравейте! Искам да ви благодаря , че отговорихте на въпросът ми от тностно колата.

Проверих да ли е оцеляла тази табелка , но я няма. Предполагам , че когато и направих пълно почистване съм я махнал.:(

 

Цветът ти е като на моята, ама не мога да ти кажа кода на боята (идея нямам къде да го погледна). Вариантът, който ми хрумва е да си свалиш капачката на резервоара и с нея в ръка да отидеш да ти потърсят боята или да ти я забъркат същата.

Ако имам време утре ще отскоча да погледнат моята и вечерта ще ти кажа кода.

 

Искам да благодаря и на вас. :) Та... сега ще сваля капачката на резервоара и сега ще скокна да проверя какъв е цвета.

 

Благодаря ви още веднъж и на двамата smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.