Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бъдещата 120L


georgi.a

Recommended Posts

Здравейте. Скоро се регистрирах във форума и искам да се похваля с бъдещата ми кола. За сега я кара баща ми, защото аз още нямам книжка. Колата я имаме от 1997г. Израснал съм с нея и накарах баща ми да я стегне smile001 http://prikachi.com/images/45/4975045B.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4978806q.jpg4978809B.jpg4978828D.jpg

 

Kакто виждате шкодата не е обикновенна за региона пловдив :D Има седалки от Рапид и обърнати джанти. На живо е много готина :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимката е само 1. Като цяло колата ти е нормална за региона на Пловдив.

 

Ето качих и още снимки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Kакто виждате шкодата не е обикновенна за региона пловдив :D Има седалки от Рапид и обърнати джанти. На живо е много готина :D

 

 

 

Ако питаш Макс всяка втора шкода в Пловдив е такава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло колата ти е нормална за региона на Пловдив.
smile091 smile091 smile035 :smt017

 

добро е шкодето, макса вероятно има предвид че като повечето шкоди от района изглежда стегната и лачена..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти защо мислиш, че искам да живея там? Шкодите са им шкоди, жените са им читави, а и кръчмите не са им скапани дупки с надути цени , като наш'те.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер изглежда Шкодичката! :smt017 Само "балонния тунинг" мен лично не ме радва, но нищо. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

ето една нова снимка, че скоро не съм качвал .. апък да покажа малко КРАСИВА КОЛА  :lol:  B)  :D/  :tongue_1: 1013514_655878844441861_963821846_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, колега ! Пусни и някоя снимка на интериора, ако имаш! Ако нямаш, вече имаш повод да направиш. ;)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е на външен вид като цяло! Отзад изглежда добре с обърнати джанти, но отпред колелата изтърчат извън калника, което лично на мен не ми се вижда добре. Както каза и Макса, малко е грубо да се дупчи предния калник заради газова уредба, но ти си знаеш.

Да си я пазиш много!

 

П.П. Този път да не би да си забравил да заличиш номера от снимката?  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е на външен вид като цяло! Отзад изглежда добре с обърнати джанти, но отпред колелата изтърчат извън калника, което лично на мен не ми се вижда добре. Както каза и Макса, малко е грубо да се дупчи предния калник заради газова уредба, но ти си знаеш.

Да си я пазиш много!

:doubleup: Особено за предните джанти. И все пак всичко е въпрос на вкус.

Късмет 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.