Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Fabia 1.6TDI - Представяне


mstyle

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Понеже не намерих начин да си кача снимките от потребителския панел в гаража...и не видях специална тема за представяне, а много от вас искаха да кача снимки на возилото! Ето ме и мен с моята скромна Skoda Fabia 1.6TDI. Направил съм няколко снимки...като се надявам в най-скоро време да я снимам и измита. На тези снимки колата се катери достойно, като джип! Ако се чудите къде са правени снимките...това е до връх Васильов, хижа Васильов на 1300м надморска височина. Много живописно местенце близо до с.Рибарица...до там се стига по един много стръмна пътека...с големи пропасти и каманаци! Колата и за миг не се замисли да качи тия чукари...и т.н. :D Надявам се да ви харесат снимките, като имам възможност ще кача и още снимки.

 

PS: Ако модераторите мислят, че не и е тука мястото на темата...могат да я преместят. Благодаря! :)

 

Поздрави,

 

_DSC7569_FIX.jpg

_DSC7574_FIX.jpg

_DSC7620_FIX.jpg

_DSC7648_FIX.jpg

_DSC7656_FIX.jpg

_DSC7657_FIX.jpg

_DSC7684_FIX.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ви харесват снимките...ще направя още, като имам възможност и условия за това! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехааааааа.... т'ва си е материал за календар направо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина прекрасни снимки! Колата също е убавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, добре дошъл!

 

Поздравления за хубавата кола и хубавите снимки! smile027

 

Занапред да я виждаме по често по Шкода сбирки и събори!

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.