Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Избор на Фабия


skalar2

Recommended Posts

Здравейте на всички .Нов съм в този форум

И искам да попитам нещо относно шкода фабия .

Харесал съм си 2 модела ( е то може и повече но парите са големи :D )

Става въпрос за шкода фабия edition 20 1.2 70кс бензин за 19000лв (промоция) -на изплащане

или 1.2 - 60кс comfort бензин за 16900 ( пак промоция ) -на изплащане , разликата е доста голяма 2000 лв , като първата има климатроник , борд компютър , радио skoda мр3 , тонирани стъкла ,

а другата е със клима , без радио , без борд , без тонирани стъкла

и със по - слаб двигател

Някой ако може да ми помогне ще му бъда благодарен . Впечатления , цени за подръжка , возия и така нататък

Послепис в момента карам Рено меган 1998 г. и наистина превъзходна возия има , не ми е правила проблем но ми се кара нова кола :D

Та благодаря предварително за отзивите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

70 коня. Возията с 14ки е супер, 15ки нямам опит. Лично мнение - същия двигател, но Family оборудването, просто защото има алуминиеви джанти включени, които ми харесват много, пък и по-нататък при продажба също са + :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой познат кара О2 служебна и рено лагуна лична. Реното е от старите. Ако стане дума за Шкоди много се дразни на твърдите седалки и окачване в сравнение с реното. Бих те посъветвал да направиш един тест драйв на някоя Фабия и да видиш за какво става въпрос.

Иначе 70 к.с. Това да си вземеш кола с климатик и не тонирани стъкла е най-голямото безумие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкода форум сме, ама за 19000 лева има и по-добри предложения.

Киа Рио ми прави напоследък добро впечатление. Правят ги в Словакия.

http://kia.bg/web/files/documentation/1_price_list.pdf

85 коня, 7(10) години гаранция. Има ESP(не знам дали Шкодата го има, а е важно според мен). 4 дискови спирачки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хюндай винаги е по-скъп!

Киата е идеална,а и 1-е впечатления може да се прочетата във форумът им smile001

http://www.kia-bg.com/smf/index.php/topic,1673.0.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.