Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Перката на климатроника


Naskuu

Recommended Posts

Колеги на татко вчера му спряло перката на климатроника и на парното, те нали са две

вчера там какво почукал ли мръднал и перката на парното тръгнала.. и сега работи,обаче на климатроника не върти изобщо. днеска го кара да видят дали има фреон и взе само 100грама.. според вас какво може да е станало...

skoda octavia 2006 1.9 tdi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом от почукване е тръгнала на парното, значи нещо не дава хубав контакт някъде. Трябва си мерене и все ще изкочи от някъде проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

колега, на мен така ми спряха и се оказа, че тея тапири в шкода са сложили пластмасова шайба между между гайката и купето, където е хваната масата на перките. smile150 Ако не си го оправил до сега, при мен се намира този кабел под левия фар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 години по-късно...

Колеги, тази малката перка на кондензатора която е, при мен липсва парче и бучи много.. никога не го е правила до сега, но след ремонт на компресора почна да го прави.. подозирам че майсторите може да са я счупили и не си признават.. но няма как да го докажа.. Според тях тя се включвала само от налягане а до сега компресора ми не е правил 16 бара и за това не се е включвала. Проблема обаче че до преди седмица компресора ми работеше и нямах грижи никакви.

 

Та въпроса е - как най - безболезнено да я отремонтирам. Вариантите които виждам са 3:

 

> Нова перка с мотор - 90 лв е най-евтин вариянт (зло китайче)

> Стара перка с мотор - 40-50 лв. (оригинална?)

> Стара само перка и присаждане на моя мотор - нямам идея...

 

Благодаря за вашите съвети. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.