Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скара/Бира на поляна, София, 08.07.2012г., версия 2012-2


ID A

Recommended Posts

Май е време за втора софийска скара, преди всеки да драсне към морето или планината. Мястото е ясно - Бонсови поляни, като и този път пак ще се пробваме под онези дръвчета от скара версия 2012-1.

 

Дата: 08.07.2012г. (неделя).

Начален час на сбирката: 9:30 ч.

 

П.П.:За тези от вас, които не са идвали до сега може да се организира групово потегляне от НИМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ухааа, пак ще има пържолки в приятна компания. Там съм.

 

:smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама избирате само някакви фестивално/футболни дни. тогава е Sofia Rocks smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, ама този уикенд съм в Рибарица. Ако на следващата скара не съм вече на морето, ще се реванширам. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gogata , и аз ще съм в Рибарица сигурно . Между другото доста често ходя по този край

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци и дами, има вероятност да пропусна. Все още не е ясно, но може да ми се наложи да пътувам командировка и да се върна в неделя, но по кое време би било също не ми е известно още.

 

](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Марине, смей само да си в София в неделя и да ни пропущиш - че ти се сърдим яко, цели 40 секунди!!!! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна среща се получи днес, макар че бяхме само шепа колеги. smile049 Дамите си спретнаха и импровизиран плаж, на гости ни бяха цяла дузина щъркели, два трактора неуморно косяха и балираха през целия ден, като джентълменски ни заобикаляха. Мръвките, салатките, царевичката на скара, разнообразните питиета, лафовете и шегите направиха сбора невероятен, нищо че посещаемостта беше под санитарния минимум. :mrgreen: Повече подробности и снимки - най-вероятно утре.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххх, тази тема съм я пропуснал, цял ден мързелувам в нас и се чудех кво да правя а съм могъл да дойда да видя верни другари шкодари.... smile027 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххх, тази тема съм я пропуснал, цял ден мързелувам в нас и се чудех кво да правя а съм могъл да дойда да видя верни другари шкодари.... smile027 s_flag

 

Питай бре, моето момче :) Аз не успях, че в това прохладно време прах салона,корите и мокета на Мерцедеса. Много беше приятно - на термометъра му показваше 41.5 градуса а аз вътре вършеех със Стийм моп - а smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани , мани! Днеска не си пускал мнение в "авторската ти тема"! Остаряваш!

 

П.С: След като написах, видях, че ОТНОВО СИ НА НИВО! МЛАДОТО ЯРЕНЦЕ НА БАТКО!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани , мани! Днеска не си пускал мнение в "авторската ти тема"! Остаряваш!

 

П.С: След като написах, видях, че ОТНОВО СИ НА НИВО! МЛАДОТО ЯРЕНЦЕ НА БАТКО!

 

smile027

Не бива да се съмняваш в мен, не си ли го разбрал вече ? smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама избирате само някакви фестивално/футболни дни. тогава е Sofia Rocks smile021

... че и Формула имаше даже тая неделя! Е, аз пък пропуснах всички тези екстри заради идеята да се порадвам на истински плаж - Бургас, морето и неговите труженици /чки ;) /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама избирате само някакви фестивално/футболни дни. тогава е Sofia Rocks smile021

Е, аз пък пропуснах всички тези екстри заради идеята да се порадвам на истински плаж - Бургас, морето и неговите труженици /чки ;) /

Не си сгрешил :smt032 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.