Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Superb 1.8T Vs. Passat B5.5 1.8T


Lamberet

Recommended Posts

Здравейте,

Хвърлил съм око на Superb 1.8T '03. Искам да попитам има ли някакви преимущества(комфорт, возия, сигурност, надежност, ...)спрямо Passat B5.5 с изключение на дължината и простора отвътре? Карал съм пасат и долу-горе ме задоволява като возия и динамика. В темата по-долу за сравнението между Superb II Vs. Passat B7 забелязвам, че хора тествали и двата модела категорично заявяват, че предимството на возията е от страна на Passat, така ли е и при старите? Имам от доста време Mercedes E-classe W210 '98 Elegance автомат и е време да го сменя, защото ми е малко муден. Искам да направя компромис - да не купувам същата кола с по-мощен мотор, както и да не давам толкова пари за новия модел, затова се спрях на тези алтернативни варианти до около 8-9K. Държа да е бензин, който ще газифицирам и не ми пречи да е с ръчни скорости. Отделно искам да попитам за Superb, тъй като и той е с надлъжен мотор - цялата предна маска ли се сваля, за да се обслужи, т.е. трудоемко ли е? Както и къде в Пловдив евентуално да я закарам на диагностика преди покупка.

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не щото карам шкода но Суперба е много по красив а моторите са напълно еднакви!

 

Суперба е супер! И повечето такива Суперби са с повече екстри от пасатите. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не щото карам шкода но Суперба е много по красив а моторите са напълно еднакви!

 

Суперба е супер! И повечето такива Суперби са с повече екстри от пасатите. s_flag

 

+1 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немският климат си е казал тежката дума.

 

Е това не го разбрах smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.