Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Магазини за резервни части във варна?


Jordan1

Recommended Posts

Някои може ли да ми каже добре запасени магазини за части за шкода 120л във Варна защото аз съм от Добрич а тук почти не се намират. И ако някои също така може да ми каже къде мога да намеря едни качествени калъфки за седалки ,задни и предни пълен комплект ,защото сега съм с едни шарении които спарват много яко и направо ме вбесяват, фабричния е черен много як ама задните седалки от слънцето са се прецакали. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има на бул. Сливница 141 ноо минавам от там постоянно да видя дали е отворено от известно време е затворен или аз не мога да попадна на работното им време.Знам само този за стари части.Късмет s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.