Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 2 1,9 Tdi впечатления


dentist

Recommended Posts

Успех, дано е твойта кола!

Днес я карах малко-бахти парахода.Иначе е на 92000 подържана в шкода и е сменено масло и ангренаж съвсем скоро...

В понеделник следва втори оглед с технически грамотен приятел :lol:,но ми е на сърце имам чувството-като се качих от моето куцо конче 1,6 на газ на дизела и осезаемо се осеща разликата.Не знам защо имам неприятното чувство,че леко притракваше съединителя в началото като я изкарвах на заден,но определено много ми хареса.Айде дано ще пиша другата седмица развитието...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • dentist

    22

  • Цецо75

    8

  • Cvetomir

    7

  • shaft

    5

Най-много писали в темата

Зъболекарю,

...такова,...те съединителите на дизелаците са така . Пулсират ти леко на крака в определен момент на непълно зацепване. На почти всички е така, казват че било норма. Мойта е тъй от 0 км. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех, дано е твойта кола!

Днес я карах малко-бахти парахода.Иначе е на 92000 подържана в шкода и е сменено масло и ангренаж съвсем скоро...

В понеделник следва втори оглед с технически грамотен приятел :lol:,но ми е на сърце имам чувството-като се качих от моето куцо конче 1,6 на газ на дизела и осезаемо се усеща разликата.Не знам защо имам неприятното чувство,че леко притракваше съединителя в началото като я изкарвах на заден,но определено много ми хареса.Айде дано ще пиша другата седмица развитието...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам,нещата са:

хем сърби-хем боли!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам,нещата са:

хем сърби-хем боли!

Глупости много ми хареса колата на 99 процента я взимам само да я огледаме и с онова момче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупости много ми хареса колата на 99 процента я взимам само да я огледаме и с онова момче.

Направи и диагностика. От ЕТ ли я вземаш? Ако не са правили диагностика ,да ти направят докато си там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупости много ми хареса колата на 99 процента я взимам само да я огледаме и с онова момче.

Направи и диагностика. От ЕТ ли я вземаш? Ако не са правили диагностика ,да ти направят докато си там.

 

На ЕТ диагностиката се изчерпва в четене на грешки... не е особенно ползотворна :) Всеки форумец с кабел и лаптоп може да направи такава "диагностика".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата я взимам от Сеат(Автотехника)иначе е купувана от ЕТ на 92800 скоро са сменяни ангренаж,спирачни дискове и масло...Изглежда ми "истински автомобил"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако все пак, и тя не излезе читава и ако си навит на Сеат, един мой приятел продава доста читав такъв, много пазен и малко разкрасен и според мен си струва. Продава го за да си купи Хонда(човека си е хондаджия).

 

http://www.cars.bg/u704794

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако все пак, и тя не излезе читава и ако си навит на Сеат, един мой приятел продава доста читав такъв, много пазен и малко разкрасен и според мен си струва. Продава го за да си купи Хонда(човека си е хондаджия).

 

http://www.cars.bg/u704794

Капарирах Шкодата днес и утре я взимам.За цялостна диагностика в ЕТ ли да ходя или има по-добър сервиз в Пловдив?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми че то и в Пловдив си имат Еуратек - под един блок . И там хората си разбират от работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми че то и в Пловдив си имат Еуратек - под един блок . И там хората си разбират от работата.

Благодаря за информацията-случайно знам.Питах дали там или някъде другаде(в случай че не си разбрал).Никъде не съм казвал,че не си разбират от работата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха да ти е честита!

=D>

Мерси колега както се казва "Старата любов ръжда не хваща"-Шкодата си е Шкода :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.