Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Майстор за ел. стъклата в Пловдив


nakabass

Recommended Posts

Карам Octavia 1,6SR combi, Aug 1999 вече месец и половина, като цяло съм доволен, смених всички консумативи и останаха някои дреболии, които ме дразнят. Двете предни ел. стъкла работят, но тракат при вдигане и сваляне предпочитам някой дето разбира да ги види и да ги оправим преди да се развалят тотално, имам и едни пластмасови кори около вратата на багажника дето все се откачат....та ако някой може да ми препоръча майстор в Пловдив дето рабира от тия работи.... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти,пробвай при Сорен.Намира се на Рогошко шосе,срещу бензиностанция си макс.Стигаш си макс завиваш на дясно и сервизът ти е от дясно.От ляво има друг да не го объркаш.Много е добър дано ти помогне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.