Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Някой ще се пусне ли на обиколката на Витоша?


Цецо75

Recommended Posts

http://www.vitosha100km.bg/

 

Аз съм се записал, като абсолютен аматьор де. Ни колелото ми е кой знае какво, ни физически съм нещо особенно, ама ще го карам на трофи принцип. :) Целта максимум е да видя финала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех ти желая! Сериозно постижение си е и да видиш финала.

Особенно ако ти е за първи път.

Но пък тръпката ще е яка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох... хора... Успех в начинанието, който ще ходи... Ама и двамата грешите една и съща дума "особенно" - няма двойно "н" т'ва нещо... Нали казваме "Особен", а не "Особенен". Двойно "н" е когато в ед.ч., м.р. завършва на "нен" - тогава всички производни са с двойно "н", а тук трябва да е "особено, особена" и т.н. Както и "обикновен" - не е "обикновенно" с двойно "н", ами трябва да е "обикновено"? То... ако се пробвате да го кажете на глас "Особенно, когато вали" - не Ви ли звучи супер странно ("странно" идва от "странен" и е с двойно "н", защото завършва на "нен")?

 

Не че нещо, ама... малко гадно/трудно се чете. :D И не се стърпях да не пиша...

 

Извинявам се за спама :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, що не каза по-рано? Аз не знаех за т'ва събитие... можеше да си караме заедно. Ама сега.... особеНо като не съм минал и 1 км за тази година, а и стартът е утре в 6 ч., няма да мога да се организирам.

 

Ей Шафт, grammar nazi! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо само скромничи, иначе е трениран - веднъж (преди има-няма 7-8 години) даже заедно се качихме от Княжево по пътеката през Бялата вода до хижа Кумата и се спуснахме обратно. smile152 Няма да влизам в подробности относно време, слизания, бутане и т.н. важно е че спускането беше много приятно изживяване. smile004

Всичко това в кръга на шегата (случката си е истинска де), иначе много хубаво предизвикателство. И аз бих се пробвал ама нямам колело. В горепосоченото приключение ползвах едно взето назаем от познат. :) Гледах, че може да се участва и пеша. smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Ей Шафт, grammar nazi! smile001

 

А, не бе :D Затруднявам се, а понякога чета два пъти, за да разбера! Иначе, всичко си е точно smile027

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо само скромничи, иначе е трениран - веднъж ...

 

Мани го онова. Първо, че бяхме млади (поне аз бях в съвсем друга физическа форма). Второ, че това е поне 5-6 пъти по-длъжко :)

 

Иначе на мен тренировката ми се изчерпва с 3 карания по 2 часа... Късно го видях и аз. Абе ще тръгнем, пък докадето стигнем. Щом не бият като спреш, няма проблем. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, жив ли си? Как протече обиколката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е.... май съм жив. Не съм сигурен още, ближа рани. В един момент се чудех дали по задника ми се стича пот или кръв :)

 

8 часа и няколко минути по моя часовник, официално класиране незнам дали ще излезне, че бяхме адски много хора.

 

Мисля, че съм някъде около средата като постижение. Ама с това дърто колело - и на това съм доволен. Кофти беше за кокалите, че нали нямам амортсьори, а имаше бая даунхил отсечки, хлапетата със скъпите колела прелитаха покрай мен като спрял, просто ръцете ме боляха ужасно от камъните. Понеже и гумите са китайчета купувани с колелото преди 10 години, ги бях нахакал на 4 бара, че да не се спукат нейде. Та друсането беше убиствено. Но пък по баирите и на асфалта се представих доста прилично, на практика аз на даунхила загубих много, сигурно час...

 

Абе 100км са си ужасно много, терена е много пресечен, имаш редуващи се стръмни пускания и дълги качвания (10+ км). Жегата беше убийствена, имаше участъци караш по един час на голо в полето, само баир - 35 градуса на слънце, на асфалта сигурно е било 50 градуса.

 

Ето една снимка на единствения Шкодаждия на финала :) Евала на колегата maestro за фанелката, представи се перфектно в тая жега.

 

post-6105-138453394196_thumb.jpg

 

С едно по-подходящо колело и поне седмица тренировки мисля, че мога да сваля 2 часа във времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една снимка на единствения Шкодаждия на финала :) Евала на колегата maestro за фанелката, представи се перфектно в тая жега.

 

[attachment=0]Vitosha100.jpg[/attachment]

 

 

Браво Цецо.. постижение си е това твоето :) Радвам се, че тениската те е представила и като Шкодаджия, пък и заради материята прохладата е била доста гарантирана.

Само успехи ти желая и дано повечето шофьори започнат да внимават повече и пазят колоездачите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> за ентусиазма и успеха до финала. Другия път /с мааалко тренировки smile001 / и може би друго колело, на подиума. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О не, на подиума е абсурд - първите 3-ма мисля, че бяха под 4 часа, това са допингирани професионалисти :)

 

Само за справка, най-бързия пешак даде време 8 часа и нещо, т.е. колкото мен с колело. Имаше една мадама скороходка която ги мина (по скоро пробяга) тия 100км за 9 часа. Няма да ви казвам, че приличаше на професионална бегачка, плочките на корема и бяха точно 8, отчетливи като на гръцка склуптура.

 

Абе има си професионалисти там :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.