Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за 1.9 SDI с код AQM


boko_tuning

Recommended Posts

Здравейте колеги, понеже трябва да обслужвам колата (шкода октавия 1.9 SDI 2003г. с код на мотора AQM)искам да попитам по запознатите с колко ролки е мотора, защото в различните магазини за авточасти ме втрещиха със знания. В единия ми казват 2, в другия с 4, та даже и с 3. Доколкото знам от този мотор имало 2 или 3 разновидности, но те не са ли с различни кодове на моторите?

Мерси предварително, интересува ме защото нямам много свободно време, за смяна, а през седмицата се ползва колата.

 

Ако темата не е за тука нека бъде преместена.

Също ако някой може да ми каже цени на по читави марки ролки и ремъци ще съм му благодарен, че тука едни разлики от по 100-200лв...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТКА излиза следният комплект за смяна с номер 038198119E:

 

post-4544-138453393364_thumb.jpg

 

post-4544-13845339345_thumb.jpg

 

За двигател AQM дават вариант 2 от схемата.

 

Като цена оригиналния комплект излиза около 286 EUR. За точна цена в България е добре да звъннеш на представителите (дори само за справка).

 

Пуснал съм ти разпечатката и на e-mail в pdf формат. Дано ти свърши работа.

 

Намерих и снимка в e-bay на оригиналния комплект: цена - 149.95 GBP

 

post-4544-138453393454_thumb.jpg

 

 

Ето и още една снимка от английски сайт: цена - 119.88 GBP

 

post-4544-13845339346_thumb.jpg

 

Гледах, че се продават и разни неоригинални комплекти, включващи и водна помпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.