Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов Румстер и кога започват проблемите.


atom

Recommended Posts

Здравейте, темата е за проблемите, който започват да се появяват с моя нов Румстер.

 

Модела е Румстер 2011, след фейслифта.

 

1. месец номер 4, 4500 км. започна да скърца таблото, където е километража.

- действие: сервиза на ЕТ на 5000 км. (знаеха за проблема, показаха картинка с проблемното място)

- решение: 2 часа в сервиза (0 документи за приемане и 0 документи за издаване) (коментар на човека от сервиза: "Всичко е на щипки и колкото по-малко се разглобява е по-добре"), моментно не скърца.

 

2. месец номер 5, 6000 км. таблото на същото място се разскърца по-зле и от първия път. Освен това нещо скърца и отзад в задните седалки.

- действие: очаква се

- решение: също

 

3. Очаквам/йте продължение...

 

Заключение до момента: Само след 5-6 месеца от получаване на автомобила имам подобни проблеми - не ми се мисли какво ме очаква. Извинявайте Шкода и ЕТ, ама за 27000+ лева очаквах поне да не ми скърца колата по-зле и от стар Москвич. Или поне по-адекватно отношение в сервиза.

 

Основно правило в търговията: "Един доволен клиент ще доведе още един, а един недоволен ще върне четирима".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да те посъветвам да ги натиснеш ЕТ, друго не мога да ти кажа. Все пак е гаранционна колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че имаш голям късмет.Досега не съм чувал някой да се оплаче от скърцане, а пък от задните седалки пък въобще не мога да си представя какво може да скърца!Сигурен ли си, че няма нещо твое което да скърца?

Задните колани захванал ли си ги за седалката горе при облегалките за главите?Те са единственото нещо, което се сещам, че може да скърца.И то само ако си ги прещипал със седалката.

 

ПП: Аз проблема с дрънкащите неща в пластмасовите жабки/джобове по колата, го реших с два говорителя Hertz в задните врати! :D Та ходи и си оправи таблото в ЕТ (или ако знаеш и можеш сам си го оправи скърцането) и пускай силно музиката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега замисляй се преди да пускаш тото верно и аз нямам такъв проблем , 9 месеца я карам ,, в това отношение поне е като лодка ни шум от скърцане ни нищо , потропват си някои неща по ходовата част, може би , но иначе е ок .... Я пробвай с волумето на макс :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте сега, аз казвам и ще казвам в тази тема какво забелязвам като недостатъци.

А това, че във вашите автомобили няма такива скърцания може само да ви радва.

 

И за да няма обвинения, че плюя марката следващата ми тема е "разход: лева/100 км." smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

За скърцащото табло - опитай да подложиш тънка гумена ивичка (около 0,5 мм) между ринговете на километража и таблото. Помага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За скърцащото табло - опитай да подложиш тънка гумена ивичка (около 0,5 мм) между ринговете на километража и таблото. Помага

 

Предполагам имаш предвид между стъклото на панела с уредите и пластмасите около него? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.