Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автоматично прибиране огледала


Recommended Posts

При Супърб 2 видях, че страничните огледала се прибират със задържане на бутона на дистанционното. При Пасат b7, обаче не става, има ли начин да се ползва частта, която управлява огледалата от Супърб при Пасат и коя точно е тя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся като се замисля аз доплащах за сгъването.Така,че може и да не е само от vag-com! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ПоршеБГ твърдят, че немогат да се прибират, не се предлага като опция. Иначе и аз доплащах за автоматични бленди и прибиращи се огледала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, да ти е честита новата кола. Може и да си се похвалил някъде, но съм пропуснал темата. Безброй безаварийни километри ти желая. Не съм мяркал Шкодата скоро, но пък и нов Пасат не виждам - да не го оставяш на закрития?

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.