Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Интересна Фабия 1.9 SDI в Гърция


felicialx

Recommended Posts

По ред причини се получи така, че заминах на почивка именно с въпросната Фабиа. Колата е на мой приятел на 63к. км е, заводско жълта, но не е такси води се юбилейна и е с прилично оборудване. Познавам я от години, но за пръв път пътувам на дълго с нея и обръщам внимание на качествата на модела изобщо. Изминах около 950 км. и впечатлението ми е добро като се има предвид разхода - средно около 4.5/100 с включен климатик и двучасова обиколка из Солун. Също така возията е доста прилична колата има и т.нар. защита лоши пътища която не ми е известно как влияе, но пак казвам возията е много приятна. Специално внимание заслужават седалките те са подобни на тези от RS и са страшно удобни за разлика от стандартните за модела с тези просто не се чувства неудобство и умора дори и при 6 часа каране. Единственият минус е, че колата е доста тромава, ама доста :!: Въпреки това мога да кажа, че е добър автовобил. s_flag

post-5513-138453392822_thumb.jpg

post-5513-138453392912_thumb.jpg

post-5513-138453392916_thumb.jpg

post-5513-138453392924_thumb.jpg

post-5513-138453392929_thumb.jpg

post-5513-138453392933_thumb.jpg

post-5513-138453392938_thumb.jpg

post-5513-138453392943_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Несъмнено е добро добиче, имах такава. Сега TDI-то ми дава същия разход при доста по-голям комфорт. Например от Германия до България при средна скорост 90 и няколко км/ч имах 4.3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия седалки и волан и джанти допълнително ли са слагани? Иначе е супер.

 

Нищо не е пипано, така е купена от ЕТ води се юбилейна за 100 годишнината на Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е Edition100. А седалките са същите, като на РС но са черни. Преди можеха да се поръчат като спортен пакет за около 1200 лв. при поръчка на колата.

:smt017 И аз се чудех дали си самовнушавам, че спортните седалки са по-удобни от обикновените :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този салон на Фабия 1 след фейслифта и бежовия елеганс преди фейслифта са ми любими. Много красиви и удобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.