Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не ми работи километража?


snaiperisto

Recommended Posts

Днес ме информираха , че на шкодето не му бачкал километража , понякога работел , ама рядко.

Та след проведени консултации по такси-стоянките с колеги , моя "драйвър" ми докладва , че предния ляв лагер на главина вие и колеги му казали , че в него имало магнит някакъв и от там вземало импулси за скоростомера , та лагера е "умрял" и това бил проблема , има ли истина в това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е в апарата отиди в младост 4 на последната спирка на 213 май беше там има офис на 1280 и оправят и апарати.2 години карах без километраж докато разбера от какво е.Махни кабела на апарата в движение когато километража не работи ,оправи ли се, е от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е в апарата отиди в младост 4 на последната спирка на 213 май беше там има офис на 1280 и оправят и апарати.2 години карах без километраж докато разбера от какво е.Махни кабела на апарата в движение когато километража не работи ,оправи ли се, е от него.

 

А..."ново 200" , ми утре ще го пробвам това.

 

А какво му е на апарата в този случай , имаш ли идея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам , некви споики му праи бая му 5 мин. и ми взе 22 лв. ма от тогава ядове нямам.Много е добър разбира си човека !Цената беше с заверката така че може и по малко да ти излезе.Важното е апарата да отчита добре другото майната му,но и апарата чат пат не отчиташе както трябва така че си го оправи!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам , некви споики му праи бая му 5 мин. и ми взе 22 лв. ма от тогава ядове нямам.Много е добър разбира си човека !Цената беше с заверката така че може и по малко да ти излезе.Важното е апарата да отчита добре другото майната му,но и апарата чат пат не отчиташе както трябва така че си го оправи!!!

 

Е то апарата не отчита въобще сега , когато не бачка километража.

 

Утре ще взема мерки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колега от няколко дена имах сащия проблем(километраж + стрелката за гориво), както и едно прекасване(придръпване) на мотора в ниски обороти(около1400).

Ходих при един куп майстори, и за мое учудване ми казаха колата е перфектна(нямало какво да се сменя или прави)!

Прочетох това което сте си споделили и излезе абсолютно вярно.

Премахнах всички кабели кам апарата от таблото и колата вече е 6! ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Финала на тази тема е , че смених ето този датчик : http://emk-33.com/shop/product_info.php ... s_id=89765 , който купих от магазина на Ст. гара (Булдим) за "скромната" сума от 49лв....без касова бележка и без гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, някой може ли да даде по-голяма снимка, защото не мога да се ориентирам къде стои датчика или да обясни подробно?

Благодаря предварително за отговорите. smile159

 

П.С. Става въпрос за Фабия 1.9 тди, 2007 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Сложил съм снимка, дори със стрелка съм го посочил.

Не мога да се ориентирам по снимката и като го гледам на живо. :oops:

Възможно ли е при дизеловите да е по-различно.

 

скоростна кутия

Има логика, но може ли да ме насочиш къде точно да гледам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложил съм снимка, дори със стрелка съм го посочил.

Не мога да се ориентирам по снимката и като го гледам на живо. :oops:

Възможно ли е при дизеловите да е по-различно.

 

скоростна кутия

Има логика, но може ли да ме насочиш къде точно да гледам?

 

 

http://newbeetle.org/forums/questions-issues-concerns-problems-new-beetle/53823-speedometer-odometer-problems.html

 

Това е за Битъл но мисля че и твоя мотор е като неговия и гледай горния жълт кръг там трябва да ти е датчика според мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.