Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

O1 Може ли да се сменят


iLiZiOnE

Recommended Posts

Слагаш една тънка дъсчица от лявата страна и с плоска отверка подпъхваш леко като с лост и панела излиза напред. Същата процедура и от дясната страна. Ако има нещо неясно пиши. Ще се разровя за снимки.

 

Но най-добре първо се снабди с резервни, защото, поне аз не успях, ремонта е невъзможен smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моите ги ремонтирах без проблеми

Aми обясни как ,явно е интересно. Какво направи и как.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалузите се управляват от две оси в горния край на всяка. Нещо такова

fd9726d4f0d5ddda.JPG

с диаметър окло 1,5 мм. и дължина окло 3 мм, като за размерите пиша по памет. Намирате си подходяща ос /аз използвах от някаква количка на детето осите за колелата/ и внимателно разпробивате самата жалуза на около 3 мм навътре /зелената стрелка/ . След това залепяте оста и я режете на необходимият размер. Добре е първо да я залепите и след това да режете за да можете да работите по-лесно. Така и за двете страни и сте готови. Нямам снимки , защото когато правих моите не смятах, че ще потрябват на някого! Вече втора година си работят и нямам проблем. При мене бяха поне 5 развалени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По същия начин ли се сваля панелчето ,което е около ключа за светлините?

Или трябва първо да се свали ключа(врътката) :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.