Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте от нов колега


Recommended Posts

Разбрахме те, ама май никой не го е правил, за да ти даде точен отговор...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Metodiew

    33

  • димон

    9

  • lubomirov1985

    7

  • ivand911

    7

Най-много писали в темата

И аз така почвам да си мисля. :D

 

Ама пък вижте тая Шкода. С климатик е, пък има конзола на подлакътника с въпросните духалки. ;)

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11340203556351094&f1=details

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш възможност, защо не свалиш пластмасите около скоростния лост на твоята, за да видиш дали са превидени въздуховоди в тази посока и чак тогава да си търсиш подлакътник?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви питам... Понеже предишната ми кола е доста по-стар дизел от съвсем друго поколение... Та нещо на Шкодата не и намирам от къде се долива (евентуално) и следи нивото на хидравличното масло ? Някакви идеи ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами те ще кажат колегите, ама ако не бъркам, Октавията е с пълно електрическо серво. Няма хидравлична част.

Снимай мястото без подлакътник ако можеш,че нещо не си го представям.

 

Сега видях(в мобилето) за какво става дума и не е болка за умиране. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е чак пък кой знае колко лек не съм усетил да е. :D

 

Сега някой ако може и да ме светне как се сваля обикновената конзола между седалките за да видя какви вуздуховоди имам и какви нямам... smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питах в ЕТ и ми обявиха егати цифрата... Нищо общо с това дето пуснахме по-напред в темата... А втора ръка няма намиране. Нещо тая кола колкото повече стои при мен толкова повече ме разочарова. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама не е удобна за каране (при положение, че съм свикнал да се подпирам) и ми е супер некомфортно особено на по-дълъг път. Музиката също е колкото да не е без хич... И там трябва да се правят едни проекти. Само чакам и главата д се спука за да пляскам с ръце. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми, колега ти си я избра колата, пък сега не ми харесва. Аз оня ден сядах и разглеждах тази: http://www.cars.bg/u722670 и да ти кажа доста е по от шкодата, ама при нея има доста други неща, които няма да се харесат на доста хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое не ти хареса, колега?

Вървеж, разход, возия, пространство, багажник, дизайн??? + супер цвят и малко километри

Щом като критерия ти за хубав автомобил е наличие на подлакътник - евалла.

Епичен стана този подлакътник. И аз нямам, пък не ми и липсва.

Гледам пуснал си тема в "купува". Никой няма да ти предложи, защото никой не продава, по същата причина никой не ти отговори за поставянето, защото никой не го е правил, въпреки, че и на мен би ми било интересно да разбера.

Пускаш запитване в чуждестранен Шкода форум и се надяваш някой да го е правил това. После ако се навиеш - си поръчваш нов оригинален или гледаш в мобиле и си ти

Само не си купувай от илиянските цигании

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти се чудя, като не можеш да караш кола без подлакътник , що си купуваш такава? Други пък не могат с подлакътник и го вдигат нагоре.

Каква цена ти обявиха в ЕТ? Колегата ти е дал линк в Чехия за цена 180 евро(през курс крона/лев). Свържи се с тях и действай.

IMG_2683.JPG

IMG_2680.JPG

Идва си с въздухопроводите както виждаш. Ама все пак запитайте за по-сигурно. Ти изобщо пробвал ли си дали тоя подлакътник ти е удобен? На Октавията имам предвид, да не си купиш и после да има "Ама на мен тоя подлакътник не ми е удобен, много е смотана тая кола".

При тебе със сигурност в момента няма въздухопроводи. Тъй като ги гледаш мислиш ли, че могат да се съберат както си сега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак казвам, че я купих, защото е фактически перфектна и мислех, че тия "кусури" са по-лесно поправими, ама не точно... Пък някак си хич не ми е комфортно на дълги разстояния да ми виси ръката и се чудя за ръчната ли да се държа на облегалката до мен ли да се подпра... Различни хора, различни изисквания. Разочарованието ми идва от там, че в ЕТ комплекта излиза около и даже над 1000лв, пък след обилното ми търсене вече около една седмица по морги и т.н. оставам с впечатление, че търся компонент от совалка на НАСА, а не подлакътник за Октавия. Общо взето всичко е на камък...

 

П.П Никога не съм слагал и няма да слагам италиански/китайски цигании в нито една от колите, които съм имал. За мен това е подигравка с колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж по-горния ми пост. В Чехия сигурно могат и втора употреба да се намерят. В мобилето има толкова много обяви ,навсякъде ли звъня? Не търси само в София. Велико Търново има доста както гледам.

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия в мобилето ги презвънях, една - две обяви имаха, ама като им отида на място или се оказва, че нямат или, че е за старата Октавия...

 

П.П Точно на тая обява звънях, ама момчето вече го беше продал... :(

 

П.П2 Аз това питах първоначално, може ли да се подмени цялото барче, щото мойто е само органайзер със сумати долапчета за чашки, химикалки, стотинки и какво ли не... И все пак бях останал с впечатлението, че след като се извади цялото сегашно барче ще може да се сложи такова с подлакътник и съответно въздухопроводи, които си се разполагат вътре в него и това няма да е проблем ? Или пак нещо не съм разбрал... ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П2 Аз това питах първоначално, може ли да се подмени цялото барче, щото мойто е само органайзер със сумати долапчета за чашки, химикалки, стотинки и какво ли не... И все пак бях останал с впечатлението, че след като се извади цялото сегашно барче ще може да се сложи такова с подлакътник и съответно въздухопроводи, които си се разполагат вътре в него и това няма да е проблем ? Или пак нещо не съм разбрал... ?

 

Правилно си разбрал, това са ти предложили колегите в постовете по-горе - на снимките в линка на димон jumbo-box кита e с всичко необходимо, вкл. въздуховоди.

 

Използвай повече google:

Инструкция за вграждането на Golf MK5, за O2 действията са същите: https://docs.google.com/open?id=0B6oNp7 ... EZ6Zm5nNWc

Ето тема със снимки от Briskoda: http://www.briskoda.net/forums/topic/20 ... e-armrest/

 

Колкото до фабричното озвучаване, което не ти харесва - при мен (8 говорителя + Stream MP3) просвири в пъти по-добре след upgrade на радиото с Bolero. Просто няма база за сравнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Eто, намери се ! =D> Ела в Казанлък , щи го монтирам без пари - за кеф , само да си доволен !!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги с мъка ви съобщавам, че ме сполетя нещастие. Сега не търся подлакътник, търся почти цяла предница и табло с еърбеци, както и колани. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много неприятно :( Сподели какво се случи? Дано няма пострадали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пострадали освен колата няма, просто един добросъвестен колега ме засече с бясна скорост и буквално ме избута от пътя... Станалото - станало, сега важното е да оправим колата. А ще се боря със зъби и нокти да стане !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.