Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте от нов колега


Recommended Posts

  • Отговори 103
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Metodiew

    33

  • димон

    9

  • lubomirov1985

    7

  • ivand911

    7

Най-много писали в темата

Абе, Димоне, той цвета е много хубав като нюанс, ама на мен ми навява асоциации не за коцкари, а че собственика е спокоен човек над средната възраст. smile091 smile004

 

Гога, ти си малък и не разбираш някои неща ...все още . :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега. Много да й се радваш и само масло да сменяш. А по въпроса с джантите - за мен това е варианта viewtopic.php?f=64&t=26170&hilit=ats

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ама на мен ми навява асоциации не за коцкари, а че собственика е спокоен човек над средната възраст. smile091 smile004

 

Хич не съм над средната възраст, изобщо не съм гледал цвета, най-малкото щото не я взимам от Еуратек. Изпадна ми е на добра цена, а колата фактически е нова. А това ми е било винаги мечтата да карам кола, която е надеждна и има голям ресурс за пробег. Прецених, че мога да карам доста време само със смяна на консумативи. Силно се надявам, че наистина ще и навъртя много километри без да имам проблеми, понеже в последните няколко години кандисах на ремонти. smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ама на мен ми навява асоциации не за коцкари, а че собственика е спокоен човек над средната възраст. smile091 smile004

 

Хич не съм над средната възраст, изобщо не съм гледал цвета, най-малкото щото не я взимам от Еуратек. Изпадна ми е на добра цена, а колата фактически е нова. А това ми е било винаги мечтата да карам кола, която е надеждна и има голям ресурс за пробег. Прецених, че мога да карам доста време само със смяна на консумативи. Силно се надявам, че наистина ще и навъртя много километри без да имам проблеми, понеже в последните няколко години кандисах на ремонти. smile056

 

Колега, това съм го написал като шега към Димо и нищо повече. smile027 Много приятни и безаварийни километри ти желая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въх, тя кат мойта ! smile091 Бравос за избора на цвета . Честито !

По-скоро като мойта!Много ми е интересно как разбра ,какъв е цвета?

Еле па,че бил коцкарски!

П.П.Гладна кокошка-просо сънува! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТ 50 [-X

За О2 трябва да се търси нещо около ЕТ 35.

За мен това е най-красивата серийна 16-ка за О2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, честито за колата. Аз на моята още не мога да й се нарадвам. Пожелавам ти много безаварийни километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега. Много да й се радваш и само масло да сменяш. А по въпроса с джантите - за мен това е варианта viewtopic.php?f=64&t=26170&hilit=ats

Тези модел "Луна" ли се водеха? Ако да, моите са такива... мен много си ме кефят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега. Много да й се радваш и само масло да сменяш. А по въпроса с джантите - за мен това е варианта viewtopic.php?f=64&t=26170&hilit=ats

Тези модел "Луна" ли се водеха? Ако да, моите са такива... мен много си ме кефят!

Именно де :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега. Много да й се радваш и само масло да сменяш. А по въпроса с джантите - за мен това е варианта viewtopic.php?f=64&t=26170&hilit=ats

 

 

 

Бих казал, че са идеалните джанти за нашите кратери по пътищата. Много са здрави, засега де, макар че съм обирал доста бордюри зимно време с ръчната smile048 и съм скачал в много дупки със скорост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТ 50 [-X

За О2 трябва да се търси нещо около ЕТ 35.

За мен това е най-красивата серийна 16-ка за О2.

За офсета става въпрос...Тея 15 мм изнасяне навън на джантата, придават ем визия, ем стабилност smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес я оборудвах с 16'' джанти и гуми. Ето как изглежда с новите джанти и новия номер. smile001

 

70a6c03d11b9eb7b.jpg

 

8c34dc26760c6a75.jpg

 

Усещам, че само стикера на Skoda Club Bulgaria и липсва. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красива е. Сега ще си имаш и джанти с тасове за зимни гуми. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря за пожеланията. Иначе зимни гуми си имам, тя с тях си беше. Добре, че е карана малко с тях. smile021 :D

 

Впрочем сега ми направиха лоша прогноза за 2.0 TDI че пукали глави... Има ли нещо такова ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка, тези в КАТ давам само тарикатски, регистрационни номера за Шкоди. Бих ти препоръчал да боднеш на джантите капачки с логото на Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Впрочем сега ми направиха лоша прогноза за 2.0 TDI че пукали глави... Има ли нещо такова?

 

Колегата Сами (bega4kata) е пуснал много полезна и обширна тема по въпроса. Той най-добре ще ти отговори дали твоята кола е от серията с потенциално проблемни глави. По-добре не се притеснявай толкова за това щом всичко си е наред с колата в момента

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красота. :) Да си я караш със здраве.

 

ПП. За номера не ми направи впечатление, че е гъзарски с повтарящи се цифри, но пък за сметка на това веднага ми направи впечатление комбинацията от буквите - САТА smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е :) И тези джанти стоят добре, но аз ти казах моето мнение. :smt017 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууууу, хубава е със здраве да я караш и да и се радваш!

 

Ето прозвъни тези обяви, все някоя трябва да има подлакътник. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така и не разбрах, понеже трябва да се смени цялата конзола с барчето между седалките, всички конзоли с подлакътник ли имат "духалки" за задните пътници и мога ли и аз да "включа" въздуховодите някъде, че да станат работещи на потенциалния ми нов подлакътник с новата конзола ? smile021 Дано ме разбрахте. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.