Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте от нов колега


Recommended Posts

Здравейте, приятели. Харесах една Октавия и по всяка вероятност ще я взимам. Колага е 2.0 TDI 140hp. Колата е на 77 000км и е като нова. :D Нивото на оборудване е "ambiente", което за мен съответно е предни ел. стъкла, климатик (а не климатроник) и липса на подлакътник. Това са 3 - те неща, които най ми се набиха в очите, но предполагам ще направя компромис със себе си. И все пак да ви попитам може ли да и се монтира подлакътник и на каква стойност ще ми стъпи от Еуратек, понеже съм свикнал с подлакътник и ще ми е много некомфортно без него. И все пак все още не съм я платил, моля да ме посъветвате какво още да и погледна, някоя тънкост или слабост на модела за която да внимавам ? Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Metodiew

    33

  • димон

    9

  • lubomirov1985

    7

  • ivand911

    7

Най-много писали в темата

И мойта е амбиенте, пък си има и климатроник, подлакътник и 4 ел. стъкла :-k Аз си мислех, че всички Октавии 2 си имат подлакътник, то нали е цял долап....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а защо не си вземеш кола с подлакътник, климатроник и задни ел. стъкла?

 

Защото колата е почти нова и изпада много изгодно. Иначе по документациите, които имам пише, че е "ambiente". Може ли да се направи нещо по въпроса с подлакътника ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moже да си купиш отделно . Цената на нов е 190 евро :

http://www.skodateile.cz/index.php?pg=p ... II%28A5%29

 

Но може да си свалиш от някоя морга за 100-на лева. Ти вземи първо колата пък после - лесно. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник я капарирам, надявам се да ме приемете с добри чувства във форума/клуба. smile159

 

Във вторник ми пиши да проверя на едно място за подлакътник !!! Имам нещо наум ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник я капарирам, надявам се да ме приемете с добри чувства във форума/клуба. smile159

 

Във вторник ми пиши да проверя на едно място за подлакътник !!! Имам нещо наум ! :D

 

Много ти благодаря, ще ти пиша вероятно още в понеделник вечерта. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега забелязвам, че конзолата на подлакътника върви цялата с въздуховодите за задните седалки. Интересно ми е дали ще мога да ги свържа и духалките наистина да функционират, макар и само с климатик. smile021 Вие как мислите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами имаше доскоро, но явно някой е изпреварил. Ще си намериш, пълно е с морги ! Успех с покупката ! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, колата вече е моя. Пред блока ми е и най-вероятно всеки момент излизам за да почерпя, щото и без това не може ! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Да си я караш със здраве и да обиколите заедно много хубави места. Пък за подлакътник не се притеснявай - рано или късно ще си намериш - това да и е кусура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> Честито, колега!!! Много да те слуша и ремонт да не иска... smile021

 

P.S.: Абе и аз още не съм го намерил моя подлакътник, ама... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, честито и от мен! Много приятни моменти (и километри) заедно! Успех с намирането на подлакътник!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не те знам що за човек си, но аз като си избирах цвета и се колебаех между този и мишавото - дилърът отсече - Това е цвета . Цвят за коцкари ! smile091

Коцкарски цвят . :lol:

 

Първо и се накарай едно хубаво , недей да се втуркаш да търсиш . Ще си намериш чарколяк ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Димоне, той цвета е много хубав като нюанс, ама на мен ми навява асоциации не за коцкари, а че собственика е спокоен човек над средната възраст. smile091 smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.