Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рацинг спамилня!


Recommended Posts

  • Отговори 656
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    158

  • masterOne

    149

  • bega4kata

    51

  • The Best Forman

    41

Най-много писали в темата

<------------------------------------------- smile117 BlackPearl

 

Много дълго въженце си отпуснал на ИскренчУ , ша занася по завоите :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междене 2013 ......

 

 

=D> ................................................................................................................................ :o

smile117 masterOne <-------- smile117 Шкода 1000МБ,120,105,100 <------------------------------------------- smile117

. ...................................................................................................................................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам мъртъвци са се понасъбрали да почоплят семки.Печките са само за топлене момчета

 

 

smile091 .....абе какво разбираш ти? Хората карат семейни автомобили! Хем са големи бегачки, хем возят комфортно и дават 4л/100км :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишка виж истинските бегачки ние с тези печки само ще се топлим през зимата а пък ти ще и замърсяваш околната среда :D Само където пушиш толкова :D s_flag http://www.vbox7.com/play:1248a92309

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма спор, важното е, че имам място къде да си сложа детското столче (отзад в пуканката) и като зареждам на колонката не ми е тъжно, ама никак! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше червена щеше да е с естествен черен мат задния капак (модерна работа и то безплатна) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-бързата шосейна шкода в бг s_flag Колата си е правена с много мерак. И колкото и странно да звучи вече има Шкоди който наистина ти доставят удоволствие при пътуване :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ускорението ми до 100 е като на втория клип.... но на мокър асфалт. smile092 На мокро сигурно няма да можеш да тръгнеш.... аз поне се дижех с около 20 и изгори една кофа с нафта smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сега си представи как едно комби те изпреварва докато се движиш със 160. smile092

 

......опитах се ама не мога :lol:

 

Хетчбек съм...... хетчбек! smile004

 

Бавен си, бавен ...............................................................още трябва да отслабнеш smile133

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този събор ...ще ти стане 3ти път за щастие....и вече те оставям на мира! smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо, сори , ама не се сдържах....после ще трия!

 

Търся, търся емотиконка с човече което се цапва първо по челото и после се залива от смях....не намерих!

 

Айде, МОЛЯ ТЕ, издръж до събора само! smile091 smile091 smile091

 

(то след това е ясно, че няма да издържиш след като ти клюмне пипера (за 3ти пореден път) ще търсиш вече ГТ30/ГТ35....)

 

П.С: После ще затрия спамовете!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.