Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рацинг спамилня!


Recommended Posts

  • Отговори 656
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    158

  • masterOne

    149

  • bega4kata

    51

  • The Best Forman

    41

Най-много писали в темата

Трябваше :hello: Щеше да ти струва много по-евтино.

Нали знаеш,че суми от този порядък не са проблем за мен.

Не бих отишъл другаде защото е по-евтино.

Хайде да не се сравняваме с Revo.

МакПро-то не подържа този Симос18.Да не говорим за Кесса и Галетото.СуифТека пък не отваря всички карти,Олса също.Най-новото Галето май го поддържа,но не разполагам с такова.

Друга пречка беше,че ако се прави ремап със стоковото турбо,ок,но тук и дюзите са от Голф R и турбината,на която и управлението и работи на съвсем други съпротивления,горивните карти тр да са съвсем други.Та за това трябваше да се работи над оригинален файл от Голф R.Структурно да се гласи за моя,и тогава да се надгражда.Стейдж 3 не е за всеки.Доста велики тунери ми отказаха.Аз също си признавам,че на този етап не мога да се справя.А И ЗАЩО да се мъча,след като за малко над 2 хилки,го има готово решението.Имам възможност да го върна ако не ми харесва и става по ОБД всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

VAG Continental SIMOS18 TC1797
KESSv2 - Car - 473
- Read: VR (virtual reading)
- Write: YES
- Checksum Correction: YES
- Cable: 144300KCAN

 

Имам и дамоси, а и мога да смятам, така че не ми е проблем. ;)

Ама по адреси не ходя. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посмяхме се,разчистете спама,да кача още нещо по темата.

От къде дамоси,браво.

(virtual reading) ме притеснява имам приятел във Варна с ЦМД ,но казаха,че епрома няма да хареса турбото Пепи.Няма да направи тази калибровка.

 

Незнам дали е верно ,но нямах вече нерви.

Защото моторите задвижващи геита са съвсем различни.И моя стои по дефолт леко отворен,а на 38-цата 100% затворен и отгоре на всичко много натегнат.

Редактирано от bega4kata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посмяхме се, да. :D  Еепрома в ECU-то няма нищо общо с тази калибровка, ама няма значение.

Картите в winols-а си ги създавам аз, които не ги намира, ама това също е подробност.

Като добър стопанин (модератор в раздела), ще почистя темата, разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.

Разбра ли, че не искам да се експерементира точно върху моята кола,та дори и аз или някой много добър.

Да се правят карти с олса/и аз ги правя,на много други често не ги открива/ и да се пробва,пък ако не се получи нещо пак....просто нямам време за експерименти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.