Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рацинг спамилня!


Recommended Posts

Той твоят DIESEL KILLER го гледам 2 събора под ред в огледалото за обратно виждане!

 

Хич не съм се и запритеснил от теб! Ти си като Минута е много: Гониш 3то поред........за награда- най-голяма лагаджийка!

 

Единственото което ме притеснява е следното: КОЛКО ПЪРЖОЛИ И ГУМИ ДАДЕ НА ЮЛИ, за да не даде наградата на Междене за тази година....като ти напуках шушоните, а да я запази за Септември- белким имаш шанс, ама надали!

Ще измисля една купичка за тебе- 3ти път ако си пак (3ти)и ядеш бой от дизелите........щото с тези тениски, слаба работа!

 

Тя колата е от понеделник при Сами, а чак другата седмица ще се прави съединителя, а цялата тази седмица........ Сами твори бе, гъбчо, твори по колата. Това знаеш ли какво значи: не 2, ами 5 коли :)))))))

 

smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 656
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    158

  • masterOne

    149

  • bega4kata

    51

  • The Best Forman

    41

Най-много писали в темата

Няма Маджо, няма, дишай, дишай!!!

 

Нищо не и прави, не се кахъри! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаххахаахахах, тази тема трябва да се прекръсти на "Спамилня на БОЛНАВИТЕ" ! Вие напълно не сте добре :) smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мбаааааааааааааааа, момчета да сте чували за Валидол? Помага, да знаете... ама май вече трябва Ксанакс...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той твоят DIESEL KILLER го гледам 2 събора под ред в огледалото за обратно виждане!

................. Това знаеш ли какво значи: не 2, ами 5 коли :)))))))

 

Ей, гъбо отровна! Ти май забравяш, че колата ми сега е с почти стоково турбо :lol: прави си сметка какво те чака септември!

 

п.п. Надявам се до тогава да извадиш така желаните 10-тина коня от кюмбето ;)

п.п.п. Сами, смили се над него и му сложи друг мотор :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо, сметнах го!

 

Много е гадно да ти ударя 3ката каро с властна 2ка пика :) !

 

smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей санаториума!!! Нямате спирка.

 

P.S.: Без лоши чувства. Да не се обиди някой. Много ви се кефя как се нареждате! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали за това е темата!

 

Ама ко да го нареждам Маджо, той спрял от всякъде! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам свободни 13" джанти , само трябва да им бодна по още една дупка , че тия 15" са големички :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Маджооооооо, РИБООООООООООООООО!

 

След интервенцията - smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е толкова зле положението ;)

Пробвах с двата софта и с повечето гориво върви малко повечко-точно толкова колкото му е достатъчно да мине Маджо smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като я набоцам и в НИСКИТЕ, че иначе и аз съм като тебе( Маджо- РИБО, на теб говоря- лагаджия!)

 

smile004 Маджо, Сами нарочно ни направи лагави в ниските...... ще ни откине, брат! Уж перки, мерки, праи струва! smile004

 

smile092 smile092 smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишка на кви обороти викаш ниски 500 1000 1500 , щот тва за мен са празни ходове вече :lol:

 

Тя печката върви от 1500 до 3500 обор. а пуши като за 8000 обор. :lol:

 

Сега като я набоцам и в НИСКИТЕ, че иначе и аз съм като тебе( Маджо- РИБО, на теб говоря- лагаджия!)

 

Набоцкай се още от 0 оборота ако искаш!!!

 

smile004 Маджо, Сами нарочно ни направи лагави в ниските...... ще ни откине, брат! Уж перки, мерки, праи струва!

 

Той прави ремапове на разни колеги във форума ама за неговата не ми се мисли :mrgreen: ще ни разпуква септември!

 

п.п. За мен не се притеснявайте имам си други неща на главата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишка на кви обороти викаш ниски 500 1000 1500 , щот тва за мен са празни ходове вече :lol:

 

Насе,2000-2500!

 

Маджо- тя моята преди вървеше от 2250 до 4500 (чак 4800) . Сега е около 2350(2400)-4500(4800).

 

Сами е дРт партизанин, да наИш! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега е около 2350(2400)-4500(4800).

 

 

eeeeeeeeeeeeee.............щом ти се събират цели 2000 работни оборота, значи си в играта :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, той Сами саботира, ама пък не чак толкоз :) smile004 !

 

Той пуска само миша отрова!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.