Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рацинг спамилня!


Recommended Posts

  • Отговори 656
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    158

  • masterOne

    149

  • bega4kata

    51

  • The Best Forman

    41

Най-много писали в темата

Айде много приказки на пазара. Бях на пистата, който е искал да се пуснем, го бих! Това е положението, пък до другата година много вода ще изтече! Пък нищо не се знае, може да дойда с 18-ки и да не се пусна, че ще са много тежки  ;)

Редактирано от masterOne
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще си сложа по-малки дискове и 16-ки,ще махна седалките,резервната,крикове и т.н. и ще ва пръсна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще си сложа по-малки дискове и 16-ки,ще махна седалките,резервната,крикове и т.н. и ще ва пръсна.

 

Ако мислиш, че това ще е достатъчно  ;)

 

 

Мадже,нещо си се объркал бе!?Най-бързата е в Добрич.

Догодина,ако я биеш,ще си напишеш на гаража така :tongue_1:

 

 

Много силни думи ама нямат покритие! Ако "най-бързата" я убиват едни 17-ки, заеби....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

masterOne ,на теб като нищо не ти тежи,защо дойде без седалки бе? :P

И със седалки да беше, пак нямаше конкуренция. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

masterOne ,на теб като нищо не ти тежи,защо дойде без седалки бе? :P

 

Дойдох без седалки, заради Искрен! 

Не съм казал, че не тежат! Като махна седалките, баса+усилвателя, гума, крикове и др., свалям поне 50 кг и да ти кажа се усеща разлика! Ако сравняваме твоята с моята, със или без седалки, все там! Трябва или да си много по-лек и поне 50 кс отгоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ако сравняваме твоята с моята, със или без седалки, все там! Трябва или да си много по-лек и поне 50 кс отгоре.

Мадже,как ще я сравняваш с моята!?Моята е бебевоз.Аз за такава цел съм я купил :) Стокаджийка.Не е правена за драг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, що ми се заканваш с тоя бебевоз  :sorry:

Няма смисъл да ги сравняваме! Твоята е 300 кс на мотора, моята е толкова на гумите! Твоята е с поне 100 кг по-тежка, има много по- тежки джанти и гуми, има много по-големи и тежки спирачки и т.н....

 

 

Само ми се каните тука, то не са мотори, то не е чудо.....  ;)  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

 

Само ми се каните тука, то не са мотори, то не е чудо.....  ;)  

 

Даже и Макса каза, че на следващия събор  щял да те разцепи..........от смях. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже и Макса каза, че на следващия събор  щял да те разцепи..........от смях. :D

 

Да бе, то човек още не си е взел купата :champion: ................и го почват със закани  :boxing:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо и той ще търси 13ки за другия събор :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Гледам първият клип и си викам "баси колко е бързо това Бугати" ама после гледам вторият клип и вече не знам какво да си мисля   :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки селянин знае Бугати и Ламборгини :D Добре че има такива коли, да ги свалят на земята.

 

 

П.С. Бугатито може би след 300 ще тръгне :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.