Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рацинг спамилня!


Recommended Posts

Абе от срещата на НИМ ,  трябваше и клипчета да има, ама Маджо се уплаши от мотора на Пепи и не дойде  :tongue_1:

 

 

Хахахахх.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 656
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    158

  • masterOne

    149

  • bega4kata

    51

  • The Best Forman

    41

Най-много писали в темата

Маджо, не сА смей. Не е за пред форум, затова само ще напиша, че Пепи ме отвя кат' спрял на два пъти при скорости, които не мога да обявя публично  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мадже, я погледни на 22-рата секунда чия задна гума е ПРЕД чертата и чия ПРЕДНА е зад  :P Още повече, при очевидното забавяне на старта ;) И това с "цели" 54 кончета  :sorry:Не ми се мисли къФ срам ще е срещу 100+  :tongue_1:

 

MadzoFail.png
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се спори. Понеже каза, че стартовете ми ги взимаш и нямам шанс там, затова те бъзикнах, пък ние вървим заедно. А и все пак не забравяй съотношението конска сила за кг. Къде съм аз 1200 кг а вие с моторите по 200-300 кг. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

А и все пак не забравяй съотношението конска сила за кг. Къде съм аз 1200 кг а вие с моторите по 200-300 кг. 

Точно това ми е тезата! Като се видим имаш  :cheers: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мадже, абе гледам тук нещо не си се представил много добре :P

 

https://www.youtube.com/watch?v=IP6qinLt_Wo&feature=youtu.be

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мадже, абе гледам тук нещо не си се представил много добре :P

 

https://www.youtube.com/watch?v=IP6qinLt_Wo&feature=youtu.be

 

За тази гонка ли говорим  ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и на другата същото :P 0-100 нямаш шанс... след това аз  :fiu: Но така е добре - имаш стимул да човъркаш още ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:champion:  То не знам да има състезание от 0 до 100. Маджо ви разковава :eusa_clap:

 

П.П. А и тръгна след вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и на другата същото :P 0-100 нямаш шанс... след това аз  :fiu: Но така е добре - имаш стимул да човъркаш още ;)

 

Пепи, това беше второто ни пускане! Никой не даде старт! Гумите ми са студени /виж колко пъти я помпам на 1-ва/ след това между 1-ва и 2-ра паднах под 4к оборота и се забавих още малко.

Нека да погледнем на нещата обективно, тази гонка не е показна, най малкото, защото всички тръгвате преди мен.

 

п.п. Единствено Сами видя, че се забавих и върна газта да ме изчака малко!

Редактирано от masterOne
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това Ауди е на едно приятелче от квартала - бая време го гласи. Преди това имаше един Голф 4 - пак много наточен, почна го от 1.6 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това Ауди е на едно приятелче от квартала - бая време го гласи. Преди това имаше един Голф 4 - пак много наточен, почна го от 1.6 :)

 

Ко?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо така се е надъхАл, че взима две страници за една ;)

 

 

Абе май ти си надъхания, постоянно ме ядеш с тоя мотор, пускаш ми стартове, черти ми рисуваш и т.н.  ;)

 

п.п. 

Аз бях надъхан да пукна гегата, ама.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. 

Аз бях надъхан да пукна гегата, ама.........

Ма те пукнАха на старта две двуколесни малолитражки  :tongue_2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само факти  ;)

Мадже,нещо си се объркал бе!?Най-бързата е в Добрич.

Догодина,ако я биеш,ще си напишеш на гаража така :tongue_1:

Пък и мен не ме отписвай,като гледам как бавно ме минаваш на клипчетата,като се има в предвид че те чаках да ти влезе в надув турбината преди да дам аз газ :tongue_1: :tongue_1:

Може да дойда много подготвен,знайш ли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.