Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рацинг спамилня!


Recommended Posts

Реших (и по молба на Маджо), да пусна тук една РАЦИНГ ТЕМА- спамилня, да си се базикаме и да се драчим на воля!

 

Както знаете, от как werz не ни посещава вече.....който ме хване, ме бие под път и над път(най-вече на Митко- Krankenstein мега бързите бегачки), но.......

от как го има Маджо, се родих.

 

Много бой, много чудо!

Малко предистория:

 

Тъй като Кранка с бързите коли, не идва на СЪБОРИТЕ НА ШКОДА, а ходи по Спасови дни, легендарни ретро ралита и прочие.....първо беше Владко-werza.

 

Събор 2010година. След 2-2 от 4 пукания, решихме да направим последни 2 и ето го резултата:

1рунд

http://vbox7.com/play:ff262a7f

 

2рунд

http://vbox7.com/play:c2fdf8cc

 

После пристигна това хубаво момченце- МАДЖО през 2011!!! Много надъхан и с "голям" кулер smile004

 

 

Маджо пак е зад бързите дизели!

 

После дойде 2012!

 

Пак срам за Маджо:

 

 

Има и закани за догодина, може и за септември!

 

Маджо, колкото и да се каниш......ще дойде Кранка и ще ни скъса шушоните, а ние 2мцата ще се приберем с репатрака!

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 656
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    158

  • masterOne

    149

  • bega4kata

    51

  • The Best Forman

    41

Най-много писали в темата

Ей нафта аз цяла година те разкарвам на репатрак даже и в подписа съм те турил,а ме няма в цялата схема smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих ....бат Наско ръждата.

 

След като миналата година за малко да ме вземе на репатрак с ръждата....тази година не ни уважи подобаващо!

 

 

ГЕГА!

 

Айде, септември, като Маджо!

 

smile159

 

П.С: Насе, как да те има бе, бате! GT4 намери ли ми??? :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все забрявам ХЕДЕРА бе, бате Генчо. Белким бия и Маджо и изкарам някой лев! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

s_flag Тоя филм съм го гледал! Даже 2 част направих- презареждане!

 

Чудя се как да кръстя 3та серия......?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, Маджо толкова много базици и подигравки понесе през тази година!

 

Да вземем да му пуснем малко гешенк. Да вземем да го бием само с половин или 1 кола, да не го е яд толкова ! :D

 

П.С: Абе, Сами, защо като превключваш и ти присветват халАгенитИ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вземем да го бием само с половин или 1 кола, да не го е яд толкова ! :D

 

Вярно, че си с най-бързата /или по-леката/ печка в клуба, ама нещо много си повярва вече ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една интересна информация, която намерих:

 

Както бе обявено по-рано тази година на 23-ти юни ще се проведе първият кръг на King of Europe Street Fighter Series – шампионат по драг рейсинг. Състезанието ще се проведе на летище Кондофрей, а не на някой булевард в София, както бе обявено първоначално. За съжаление от общината не са издали разрешение за затваряне на някоя от столичните отсечки, което налага промяната. Ще видим серийни и модифицирани автомобили с мощност от 200 до 2000 конски сили и времена от 13 до 8 сек за 1/4 миля.

 

Очакваме още информация за събитието скоро от организаторите!

 

 

Гега, стягай кюмбето за 23-ти юни! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе стига си мерихте сиренките космясали миризливи! Няма ли бира алкохол за вашите бедни души! В тая жега аз само за море и бира си мисля! Ша ви шибам ей я по сериозно малко! smile049 smile027 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С: Абе, Сами, защо като превключваш и ти присветват халАгенитИ!

 

Да бе,видях и аз....ама не знам защо. ....От многото пауър ще да е smile091
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе стига си мерихте сиренките космясали миризливи! Няма ли бира алкохол за вашите бедни души! В тая жега аз само за море и бира си мисля! Ша ви шибам ей я по сериозно малко!

 

Ти къде се слагаш бе баце..... Ела на морето, щом си мислиш толкова!

Айде нареждайте се (щом имаш желание)на влакче...аз ще сън най-отзад, да го подам:

 

Маджо smile091 / Ти / Аз - всички са доволни, най-вече Маджо!

 

Маджо: ти с тези критерии 8-13 секунди, няма какво да се стягам- не моа се вместя ! smile004

 

Виж: ако е от 18-23секунди- идвам!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе стига си мерихте сиренките космясали миризливи!

И на теб, ще ти го кажа: Когато двама си мерат "сиренките" на си слагай бръснатото дупе, че ще вземе да ти ареса ;)

 

..... я по сериозно малко!

Няма нищо несериозно! Все пак сме авто форум и е нормално да има тема за туниг подвизи, кой кого ще откине или на кой му е "по-голям" тунига :mrgreen:

 

Маджо: ти с тези критерии 8-13 секунди, няма какво да се стягам- не моа се вместя ! smile004

 

Виж: ако е от 18-23секунди- идвам!

smile027

 

Споко бе ние само за спорта ще се пускаме :mrgreen:

На 22-ри палиш кюмбето и да си в София да се почерпим преди драга!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вземем и Станьо, а? Да заформим композиция :)

 

Танцът на пингвина можеш ли го ? Аз съм най-отзад!

 

П.С: Тези тук са пълни АМАТЬЬЬООООРи!

http://www.youtube.com/watch?v=vqtUbkFL ... re=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кранка позна, че кюмбето е кекаво и няма да издържи! Митак, пали пътната помощ, че мишока е закъсал между Варна и Добрич! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сиренка, за теб съм подготвил райското пръскало да ти измие очетата! smile168 smile027 smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кранка позна, че кюмбето е кекаво и няма да издържи! Митак, пали пътната помощ, че мишока е закъсал между Варна и Добрич! smile049

 

Ха ха ха, ще ти се!

И в това състояние, пак да се наредим с междинка (на превключване) пак ще те откина на Междене!

 

Иначе си прав! Клетвите на Кранка бяха чути smile035 .............. Жив и здрав да е!

 

Ама, Маджо, то по-зле за теб ...тъкмо ще се позанимая малко с колата!

 

Моли се да е горна блокирала помпа, а не лъч, че тогава ще има заигравка и с други работи- така и така ще се мята- хич не те виждам после!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Моли се да е горна блокирала помпа, а не лъч, че тогава ще има заигравка и с други работи- така и така ще се мята- хич не те виждам после!

 

По-скоро ти се моли да не е съединителя, че ще е СКЪПОООООО ;)

 

За мен се притеснявай, прави си кюмбето и се готви за есента!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджоооо, и без олекотен маховик ще трябва да ти чупя кофата септември месец :) !

 

Споко, ако случайно се спъне- отново ще се поръча кит с олекотен едномасов маховик! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи няма стане МБ бегачката до събора деба , няма стане щото е счупих и реших да е правя по силна и здрава smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджоооо, и без олекотен маховик ще трябва да ти чупя кофата септември месец :) !

 

Споко, ако случайно се спъне- отново ще се поръча кит с олекотен едномасов маховик! smile004

Няма да се спъне бе.Каталясал.

Пък и освен това ще повишим пауъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджоооо, съвсем ще те откаже Сами! smile027

 

П.С: Ей, ръжда, пак ли ти се яде бой бе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каталясал куц катър, не ми обяснявай за съединители ами вдигай коне ако искаш да не се изложиш много ;)

 

Сами, направи нещо за това смотано момче, че идвам с DIESEL KILERR-а :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.