Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Маркуч за вакуум


nakabass

Recommended Posts

Някой може ли да ми даде идея къде в Пловдив мога да намеря маркуч за вакуум от сервото до всмукателните тръби за Octavia 1.6SR, 1999 година ? Колко струва горе-долу?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с някаква специална форма ли е тоя маркуч? ако не - мериш вътрешен диаметър и дължина и от всеки що-годе свестен магазин за авточасти купуваш маслоустойчив маркуч с твоите размери и си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами извит е, но си мисля че всеки маркуч може да се направи така...не знам на колко налягане трябва да издържа, мислех си да отида до един магазин за пневматични инструменти, там има всякакви маркучи...ама да не объркам нещо кат не разбирам :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както вече ти писах - търси маслоустойчив маркуч (важно е). подналягането е ниско и всеки качествен маслоустойчив маркуч ще е ок. по спомен в ауто + имаше качествени маркучи на метър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.