Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам нов съединител за Fabia 1.4 MPI


Recommended Posts

Здравейте колеги.Въпросната Шкода нямаше късмет да се сдобие с новия си съединител.Разделих се с нея и съединителя остана.Той е пълен комплект.Лагер,притескателен ,феродов диск и семеринг колянов вал.Съеденителя е марка SACHS и е купуван от В&Д.Семеринга го взех от Еуратек.Шкодата беше с двигател 1.4 MPI с код AZE 43kw./60kc.За комплекта съм дал 317.59 лв. давам го за 250лв.Намира се в София.За контакти на ЛС.и на тел.0885******.Поздрави!

post-11316-138453391998_thumb.jpg

post-11316-138453391999_thumb.jpg

post-11316-138453391999_thumb.jpg

post-11316-1384533920_thumb.jpg

post-11316-1384533920_thumb.jpg

post-11316-138453392001_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...
  • 2 месеци по-късно...

Този съединител има ли някакъв срок на годност?

От миналата година се точа да го взема да си имам за резерва, тогава цената не ме устройваше, но сега е доста близко до това, което бих дах с оглед на това, че ще ми отлежава в мазето :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чувал или чел да има срок на годност.Дори когато е на колата и е подложен на атмосферни влияния.Ако се решиш колега пиши.Съединителя не е слаган на автомобил само го разопаковах да го разгледам като го купих и така си седи.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...
  • 2 месеци по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.