Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение за Фелиция,1.9 дизел.


plovdiv123

Recommended Posts

Моля за мнението ви относно следния автомобил:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

Автомобила съм го ползвал, като служебен през 2008 год. но само за около месец, след това бе отчислен, като амортизиран и счетоводителката го купи за смешни пари. Впечатлението ми от карането е, че е страшно икономичен. Има сменен венец на маховика. Бих желал да знам мненията ви за този конкретен модел? s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете, но тази ЛУКАС помпа, къде се намира? Това ГНП ли е, горивна или водна помпа? Не съм запознат подробно агрегатите и възлите на този модел затова питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете, но тази ЛУКАС помпа, къде се намира? Това ГНП ли е, горивна или водна помпа? Не съм запознат подробно агрегатите и възлите на този модел затова питам.
ГНП - това означава гориво - нагнетателна помпа.

И горивна своевременно , та са 2 в 1.

Лукас са втотият по големина и значимост на този вид изделие след Бош.

Намира се под 1 ви и 2 ри цилиндър , ще видиш оттам излизат тръбичкте за дюзите ....ама стига толкова , има си литература за това. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста години карам Фелиция с този мотор и напълно подкрепям Сами,перфектна но ако не е с ГНП Лукас,изключително проблемна помпа без адекватен сервиз в България,сегашната ми Фелиция е с Бош,трака повече,по-спъната е откъм вървене,по-икономична е от Лукас-а и много по-надеждна,така като гледам кола няма да остане но двигателя и помпата ще продължат да си работят безпроблемно s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

в момента аз съм собственика на Шкодата на колегата по горе с помпа Бош,да ти кажа разхода ми е градско 5.5-6.5 извънградско 4-4.5,средния ми е 5 и съм много доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

от скоро съм собственик на Фелиция с Лукас помпа и искам да я сменя с Бош.Интересува ме номера на бошовската помпа и да ли става от поло.Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.