Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Патерици по 20 лева


Recommended Posts

Извинявам се, ама моля някой който разбира да каже дали стават за Фелиция - нищо не разбирам от размери на джанти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колегата споддели какъв е размера им, може и да ти кажем. Но така на кристалната топка нищо не излиза. И боб хвърлих, ама нъц :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Важен е не размера, а междуболтовото разстояние - трябва да е 4х100 мм и централен отвор минимум 57 мм. И аз имам такава в багажника, но не се е налагало да я слагам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 2 години по-късно...
  • 4 месеци по-късно...

Някой ако може да ми помогне търся патерица 16ка 5*100 за Октавиа.Търсих къде ли не обаче греда.Предлагат ми 18 Цолова патерица 125/70/18 за vw, като че уверяват, че става. Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж от Ауди ТТ или Ауди А2, мисля че повечето имат патерици за резервни и са 5х100, но за цолажа не съм сигурен. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж от Ауди ТТ или Ауди А2, мисля че повечето имат патерици за резервни и са 5х100, но за цолажа не съм сигурен. Поздрави!

Благодаря,само ако някой можеха каже 18 цола ще станат ли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има онлайн калкулатор за височина на гуми в гугъл. Не виждам какво те притеснява след като не си пернаментно 4х4, дали е малко по-ниска или по-висока, стига да влиза в коша на багажника?

 

https://www.tacomaworld.com/tirecalc?tires=205-55r16-125-70r18

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно такава патерица намерих вчера от голф 4 синхро, който бе с 18ка патерица 125/70 и става точно на височина,благодаря за калкулатора, не го знаех :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.