Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Визия ?!


momcheto_s_favorita

Recommended Posts

Колеги, мина ми през акъла малко да променя визията на моето Шкоде. Та искам да се допитам до вас за предложения и идеи. Като изключим летите джанти, мисълта ми е със спрейче нещо да си пръсна брониите, маската отпред, и джантите.

 

http://prikachi.com/images/643/4863643d.jpg - така погледната да речем какво може да променя по нея ?!

Ако пръсна бронята и/или маската със спрей черен мат ще стане ли добре ?

И в купето вътре да ме светнете какво мога да си сложа/направя и т.н

 

Също така и диодчета да си сложа някъде другаде (в рамките на нормалното разбира се) Приемам всякакви предложения и идеи. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш Бертоне дизайн smile126 ,най много да си сложиш фарове за мъгла, и някоя друга екстра по интериора. Придържай се към оригинала и детайлите, не прекалявай с кича е моето мнение. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

И в купето вътре да ме светнете какво мога да си сложа/направя и т.н

Също така и диодчета да си сложа някъде другаде (в рамките на нормалното разбира се) Приемам всякакви предложения и идеи. smile027

 

Що си не оплетеш едно такова наметало за таблото?

Виж колко е готино.

 

lada2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

017305253.jpg

Аз стигнах до това ниво , някои успяха да видят в действие навигация , интернет , телевизия , ама радостта беше кратка , после чопнаха монитора и се спрях smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете за мъгла да са обезателно жълти - много стилно стоят на Фаво , Форман и Фела.Сложи , ако са нови марка Wesem, полско производство с много хубаво съотношение цена - качество на изработка и се намират на много места.

Препоръчвам ти да поставиш и/ или сигнализация за забравени фарове/габарити , работи при отворена врата/врати , или

системка за автоматично включване на фаровете , както и да разтовариш фаровете през релета. s_flag

Също така и трети стоп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се разправя под капака да си играя .. искам нещо външен вид да отвори малко, да не изглежда като катафалка това ми е идеята :mrgreen:

По нататък ако ми изпаднат на тънко някакви лети джанти ще и сложа, а сега искам нещо с минимални средства да е " разкрася " и в същото време да не е циганско.

 

Чудя се със черен спрей дали ще станат стоповете добре или с фолио ще е по - добре да ги затъмня ?

Ако някой има и други идеи да споделя ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам нещо с минимални средства да е " разкрася " и в същото време да не е циганско.

"Разкрасяване" правилно си го написал в кавички. Послушай колегата за фаровете за мъгла - отварят. В допълнение с джантите както си го намислил. И за завършек ако има парички може изолацийка на вратите + хубави говорители + марково плейърче ако си нямаш. От там нататък аз бих оправил тапицерийка, мокет... Но тия идеи с диодите, спрея, фолиото по стоповете [-X :smt018 са за други форуми, няма да казвам кои smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за мнението. Колата довечера или утре до обяд ще излезне от сервиза. На първо време мисля да и сложа един ксенон на късите и дългите, (биг ксенон)халогенчета с едно реле може да сложа, след това ще си пооправя музичката. Междудругото корите на вратите изобщо не ми харесват, може би защото не са сваляни никога за почистване или просто не са освежавани, не знам ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз пък си мисля, че човека пита за разкрасяване с цел продажба. Ако не се бъркам колата до скоро се продаваше за едни безумни 1200 лв (може и да бъркам)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първо време викам да пропуснеш би(без Г накрая) ксенона на фаровете и този на фаровете за мъгла(особено пък на тях!). Не че, нещо ама освен, че леко римлянее(лично мнение), доста псувни ще си отнесеш от насрещно движещите се. smile049 Вземи си едни хубави крушки с ХХ% повече светлина, ако ти идват слабички фаровете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме бърка особено, (даже изобщо) че някой ще ме псува от насрещно движещите се. Тука става въпрос за друго, а това е отделно от темата не ме и засяга, освен ако от КАТ се заяждат за светлините..

 

maxrpm - не, не се бъркаш, ама размислих вече .. ще си я правя за себе си без да прекалявам с " киченето ". Лично аз не съм от тия, които ако тръгнат да си продават колата, ще се набутват за джанти, ксенони и др. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме бърка особено, (даже изобщо) че някой ще ме псува от насрещно движещите се. Тука става въпрос за друго, а това е отделно от темата не ме и засяга, освен ако от КАТ се заяждат за светлините..

 

Първата част от цитата не мисля да я коментирам... smile175 А КАТ ще се заяждат, също така и на ГТП пак ще ти се заяждат - слава богу напоследък следят стриктно за такъв вид тунинг, който и без това си е нарушение на ЗДвП smile092 :smt004 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен супер яко ще и стоят едни сини неони по праговете и сини ЛЕД светлини на пръскалките на чистачките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почвате да изпадате в крайности ... в крайна сметка Пазарджик не е равно на Перник smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леко римлянее

Няма икона, която да изрази емоцията ми! Поклон! smile126

А иначе за ксенона ти го казаха колегите. Не знам колко шофираш нощно време - явно малко, но лично аз съм спирал в дясно заради такива разкрасяващи афтърмаркет фарове. Нека бъдем толерантни на пътя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам, че дизайнът на фаворита е достатъчно добър, за допълнителни подобрения, но всеки си решава сам. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам вече ми се струва, че Фелицията след Фаворита е като Е36 след Е30. Малко лигавко изглежда, невинно, детско...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих боядисал всички пластмасии по екстериора в цвета на купето.

Също така не бих се хвърлял на ксенони - Гогата го е казал вече - слагай едни хубави крушки.

За халогените - смятам, че ще се отразят добре - бронята изглежда по-тънка с тях.

Ако си решил да затъмняваш стоповете МОЛЯ не го прави с боя - ползвай фолио (1-2-...слоя до постигане на желания резултат).

Колкото до салона - ако колегата Psyho ти прати снимки на неговата ще видиш как с малко диоди се постига впечатляващ резултат.

Като цяло - не се уливай с "пеунишки" тунинг - колата е семпла като визия - постарай се да я запазиш така, като в същото време я направиш "твоята" кола.

Успех :smt017

 

P.S. Горенаписаното е личното ми мнение и не желая да се приема като обида за когото и да било.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.