Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изтекла книжка?


Recommended Posts

Ситуацията е следната: мой близък му изтече книжката средата на 2011. Не я е подновявал, понеже смяташе, че няма да му трябва повече. Сега обаче размисли, та въпроса ми е трябва ли да ходи на проверовъчен изпит или нещо такова, или може направо да си вземе медицинско и да ходи в КАТ да си извади нова книжка? Мерси предварително на отговорилите. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Медицинско ще му трябва - ако е за категория, различна от "В" е задължително да го каже в поликлиниката.

Ако няма съставен акт за шофиране с изтекъл документ за правоспособност, не е необходимо да ходи в КАТ - може да подаде документи в районното. Само трябва да има впредвид, че там срокът за издаване е 30 дни (в КАТ има и за 10). Въпреки това е най-добре първо да попита в съответното РПУ.

Дано съм бил полезен.

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Районното ми казаха, че само книжката няма да ми сменят, обаче се сетих, че и задграничният ми изтича скоро и така "стана номера". Китапа не ми беше с изтекъл срок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.