Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Свети лампата на маслото


peyo

Recommended Posts

Карам около 10-15 км и започва да свети и пищи .... нз наляхме една добавка уж да качи вискозитета на маслото което 10 на 40 нз при запален двигател отворих капачката вдига маслото.Гледахме датчика уж добре ...... антифриза си е добре отваря всичко,перките си въртят колата си върви нормално нито трака нито хлопа,ускорява ....... два дни ходя по мъките ](*,)

П.С вчера ходих до село 80 км ръчка и един път не светна

П.С 2 - Забравих да спомена ,че при смяна на маслото не беше изчистен сервиз инспекшъна за маслото и реално е на около 13 000км ?чак сега го изчистих..... възможно ли е затова да се вкл ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 1.4 mpi

При мен също почна да свети зумера и да пищи при ниска скорост, най-често при старт 1500-2000 оборота.

Смених датчика - резултат нулев.

Смених маслото, филтъра и се оправи.

Това е от мен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена ,че при смяна на маслото не беше изчистен сервиз инспекшъна за маслото и реално е на около 13 000км ?чак сега го изчистих..... възможно ли е затова да се вкл .

 

[-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска 50 км градско нито 1 път не се вкл...... дано след смяната да се оправи,но не бях го изчистил инспекшъна преди това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.