Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Размисли и страсти - детския празник и забраната за пушене


Recommended Posts

Кое е по-досадно - да говориш с човек , който мирише на цигари и е адекватен или , който на всяка втора дума повтаря "Чшш ти мене уажааш ли ма" ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе , все едно ти да си вземеш плейстейшън да си правиш тунинг на някоя трошка от NFS smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е наркомания - казах го и преди - не че ми харесва, но който мисли, че е лесно да спре цигарите - не е пробвал.

Нямам нищо против - отделните салони за пушачи/непушачи - проблемът е, че салоните за пушачи или ги няма по заведенията, или са като буркани - "глей как са тровят мамуните", или са с недостатъчна вентилация.

Пак питам - това, че съм пушач прави ли ме ВТОРА КЛАСА човек?

Сърдите се, че миришете на цигари - на мен пък не ми харесва да слушам пърдящи ауспуси или бумкане на басове от всяка втора талига на улицата, ама на кой му пука за звуковото замърсяване. Не ми харесва да слушам чалгиите звучащи от кръчми, коли и купони, но какво от това. Не ми харесва простотията българска, но какво от това.

Трябва да признаете, че и двете гледни точки си имат + и -

 

P.S. Извинявам се за първият си пост по темата - коментара на Шампиона "е*л съм ги пушачите" ме ядоса - не исках да обиждам, а да изложа и другата гледна точка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като непушач да кажа... Някой по-горе засегна темата за инвестициите в преправянето на заведенията с възможност да има места за непушачи. Това според мен си го изпросиха собствениците, които вместо да сложат табелка на вратата "В заведението не се допуска цигарен дим!" - решиха, че ще им падне оборота и набутаха пари, като пределно ясно беше още тогава, че ще има пълна забрана, но Парламента реши да я отложи и да станат нещата постепенно. Уж в услуга на собствениците на заведения, но се оказа /това беше ясно на всички/, че си е допълнителна инвестиция, която не си струваше. Поне според мен.

Не сме първата страна с голям процент пушачи, която забранява пушенето в затворени обществени помещения и ще премине това преекспониране на "проблема". Лично аз не виждам да има какъвто и да е проблем. Просто няма да се пуши на масата. Едва ли е толкова страшно, 2-4 часа да изкара човек без да пуши. Вчера летях 10 часа и половина и направо се чудя, какво спря пушачите да не се самоубият. Абе, всяко чудо - за 3 дни! Лично аз съжалявам, че няма да има отделни места в заведенията вече, понеже като непушач, винаги се намираше свободна маса в късните часове, дори 2-3, докато залите за пушачи винаги бяха на макс.

Като цяло, предпочитам да не се пуши, около мен, но не ми пречи и не мрънкам, ако се случи. Единствено са ми омръзнали мрънканията на пушачите - леле, ми сега?, ауууу, въййй, е ние не сме ли хора, ма що така...и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе! Цигарите били вредни???

Ами така е - спор нямя. Но в същото време заводите бълват продукция за страх,пък ние сме адски загрижени за вашето здраве. smile150

Като толкова сте загрижени за здравето на хората, решението е да се забрани производството им! Както е с наркотиците. Убиваме я цигарената промишленост и край! Дааа...ама няма да има лапачка от данъци,акцизи и т.н

Ей тука е тънкия момент :smt030

Иначе съм твърдо против пушенето в закрити помещения и заведения,въпреки ,че съм пушач,но несмятам,че тази забрана е правилната.Нека има заведения за пушачи и непушачи,пък всеки да си прави сметка къде ще ходи.

Иначе имитираме една "дейност" с борбата срещу тютюнопушенето. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей страшни сте. От тема за 1 юни, го обърнахте на вреди и полза от тютюнопушенето. Поне заглавието сменете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне заглавието сменете.

 

Гутоу уа... :mrgreen: :smt017 Ко ш почерпиш? :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.