Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Маховик


bili

Recommended Posts

Здравейте ,Колеги!

Февруари месец ми изтрака маховика и за мое съжаление Самуил не работеше /понеже беше в най-големите студове/ и отидох в Еуратек.Нямаха на склад-платих сума ти и пари за експресна доставка,че нормалната е до месец.И сега има няма 5000 км .пак почна да тропа.Много съм благодарен на Самуил,който в 21.00 часа намери време да погледне Супърба-и той смята ,че е маховик.Въпроса ми е колеги дали някой от вас е сменял маховик+съединител в Еуратек и да е имал проблеми след това??Аз имам гаранция-2,5 години, но не е в това въпроса.Просто след смяната се надявах да нямам проблеми поне 150 000 км.Става въпрос за Супърб 1 1.9ТДИ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.