Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Класация за най-добър семеен автомобил


Recommended Posts

Видях ТВ-рекламата на сайта и реших да видя за какво иде реч.И се изненадах smile048 .Как е възможно българския мъж(сайта го рекламират че бил само за мъже) да смята Пежо 308 за най-добра семейна кола.Направо невероятно.

Всички в десетката ми харесват повече от Пежото.

smile049

http://auto.div.bg/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що се отнася до мен - Мерца е с предимство (просто съм фен на марката), но като цяло Пасата, Инсигнията, С-Мах и Октавията са много по-добри като семейни автомобили.

Ако се вземат впредвид обема на купето, цената на закупуване,цените на частите и остатъчната стойност - Шкодата печели. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някак си много неконкурентни автомобили виждам в тази класация. айде, пасат, а6 и инсигния, ОК, те са една категория. но тези 3 машини срещу октавия, це-класа и форд ес макс ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За семеен автомобил нищо не може да бие ван, така че S-Max, Галакси, Шаран, Туран и т.н. са си най-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е според личните предпочитания и нужди - в този списък са основно комбита. За мен много по-удобен би бил автомобил от типа на Мерцедес Вито или ако Ви се види твърде голям - Опел Зафира, VW Кади (новото само) или друга от класа на минивановете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.