Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

обороти


slavy

Recommended Posts

имам Фабиа 1.2 12v на метан и имам следния проблем:На диагностика показва,че е изключена бобината на първи цилиндър. Изтриваме грешката,но след като поработи около минута на празен ход пак се появява.Обаче ако задържиш оборотите над 1300 примерно,не се появява.Това го прави и на двата вида гориво.Не е от бобина ,защото ги разменям и пак е на първи цилиндър грешката.Моля за съвет.Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо на високи обороти няма грешка?Според мен ако е от компресия ще го има и на ниски и на високи обороти.То или има компресия или няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо на високи обороти няма грешка?

На ниски не работи, защото този цилиндър може да дърпа повече въздух от някъде.

Напр. от гарнитура на смук. колектор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

метан на тоя двигател си е гавра.То и без това се мъчи, ти па и метан си му сложил.Кат му дам газ се чуди да тръгва ли да спира ли ти па и метан си му турил.То бутилките не мое да прекара камо ли да се качат и хора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.