Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със светването на плафона


cdrecordable

Recommended Posts

забелязах ,че като се отворят вратите от дясно не светва плафона,а от ляво си бачка.Да не са се прецакали тея микро ключета?!Как да ги тествам?

 

Разрових се и ми изникна такъв въпрос: Можели да ми е изключено като опция това за десните врати

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да не ти работят ключетата, но е малко вероятно и на 2-те врати. По-скоро проблема е в инсталацията около комфорт модула,вероятно има някъде прекъсната жица ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си мисля вече че е жица.Вчера докато карах из хубавите улички и в една дупка влезнах и светна изведнъж плафона.Къде се намира тоя комфорт модул? Аз гледах буксите които са на вратите,нещо лабави ми се видяха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам същия проблем ама не му обръщам особено внимание-от време на време светва при отваряне на дясната врата но като цяло не работи-това да са ни проблемите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така днес оставих колата на еладжия да и сложи алармичка.Излезна че това че не светва плафона е проблем за монтирането и.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че еладжията е мой човек и си поигра доста отваря и двете врати и оправи микретите. сложи ми и алармичка и всичко си е ок. s_flag

 

ps. Маистора каза повече да не съм ходил при него Skodata не била като колите :D /извънземна е/ smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.