Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за радио Swing!


niki7667

Recommended Posts

Радиото на моя Roomster е SWING. Имам говорители само отпред. Предполагам няма да е проблем да си монтирам говорители в задните врати. Ако няма кабели... и с това ще се справя. Въпроса ми е: Защо няма меню FADER (баланса между предни и задни)? Предполагам трябва да се активира по някакъв начин! Някой може ли да ми помогне с информация? Предварително благодаря!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиото на моя Roomster е SWING. Имам говорители само отпред. Предполагам няма да е проблем да си монтирам говорители в задните врати. Ако няма кабели... и с това ще се справя. Въпроса ми е: Защо няма меню FADER (баланса между предни и задни)? Предполагам трябва да се активира по някакъв начин! Някой може ли да ми помогне с информация? Предварително благодаря!!!

Здравей!

Предполагам ,че Roomster-а е фейслифт?Принципно идват без кабели за задните говорители.Освен кабели и говорители ще ти трябват и адаптер за говорителите иначе ще опират в стъклото.Относно fader-а - виж в книжката на 3 и 4-та страница.Там е показано как се променя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма го менюто FADER! Това означава, че над бутона не пише FADER... просто няма нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен fader е подменю в BALANCE. Вярно, че съм с Dance, а не Swing но ми се струва логично да няма особена разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен fader е подменю в BALANCE. Вярно, че съм с Dance, а не Swing но ми се струва логично да няма особена разлика.

Balance не трябва ли да е между левите и десните говорители?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де. Мисълта ми е, че fade ми е при balance(на същия "лист" от менюто). smile049 Май не ми се получават обясненията днес... smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.