Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не светят светлините на копчетата за вентилатора, топлото...


nakabass

Recommended Posts

Имам от скоро Шкода Октавия 1.6 SR, комби, произведена Август 1999, засега се държи добре, има една малка подробност, която ме дразни. Светлините на копчетата за парното, вентилатора и насочването на въздушната струя не светят. Предполагам, че доста собственици на Октавия, като моята са се сблъсквали с този проблем, защото разпитах тук-там разни познати и те ми казаха че 70% от Октавиите имат този дефект. Не е болка за умиране, но все пак ако някой може да ми даде акъл как се оправя... бушонче ли е или по-сложна повреда ? s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, ще пробвам със средното копче :idea: ...малко ме е страх с тия пласмаси да не ги счупя....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да се плашиш, вадил съм я тази врътка няколко пъти. Струва ми се, че гори мн бързо тази крушка-не знам колко издържат нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че има ЛЕД крушки които могат да сменят оригиналната с нажежаема жичка. Гледах нещо подобно в автомагазин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.