Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Атоматичен ключ газ-бензин?????


Recommended Posts

Здравейте на всички колеги имам едно запитване ,в процес на слагане на обикновенна АГУ съм и незнам от къде да взема сигнала за превключване на автоматичен режим след подаване на обороти към автоматичният ключ мисля ,че е някъде от бобината на двигателя ,но не се сещам от къде ще е ,че е бобина блок ,колата е Fabia моторът е 1,4 AZF .Нека който е запознат да пише как да си свържа ключето да превключва от бензин на газ автоматично с промяна на оборотите.Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От датчика за обороти трябва да вземеш сигнал. Или е на камбаната на ск.кутия, или в делкото (ама ти май не си с такова).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Управлението на бобината на 1 - ви цилиндър , прикачи се на куплунга на първичната и намотка , но не захранващото напрежение + 12В

а на другия извод.

Сигнала от сензора на маховика е с много ниска амплитуда , иначе става принципно , но със съгласуване с малко електроника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Не си ли с бобина на свещите както на мпи? Намотавам един кабел с 6-7 навивка на 1ви цилиндър и си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.