Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предни дискове 288мм Голф4/Леон/Октавия


Recommended Posts

Предните дискове са оригинални, почти никакво износване, не са криви, сменени са с спортни затова се продават. 50лв двата. 0899516791 Красимир

 

post-85-138453388958_thumb.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Дисковете не зависят от това дали е комби а от двигателя. И ако твоята Октавия е 1.6....Малко ще са ти големички.. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен мисля че стават - О2 1.9, 105 hp - още ли са налични?

 

Да още са налични, един колега каза че ще ги вземе и така и не ми даде данни за пратката, така че засега са си в мен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега гледах дали ще станат за мойта но не намерих нищо категорично - дай им другите размери, за мен разтоянието между болтовете трябва да е 5х112. иначе ако стават и са ок ще ги взема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега видях че питаш за Октавия 2, дисковете стават за Октавия 1, има разлика в междуболтовото разстояние...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще може каталожен номер? Дали стават за О1 1,8Т(сивата RS-ка дето я мяркаш чат-пат из Русе) s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще може каталожен номер? Дали стават за О1 1,8Т(сивата RS-ка дето я мяркаш чат-пат из Русе) s_flag

 

Стават да, същите са :) Много хубава РС-ката, мини да я видя направо ако искаш дисковете :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

На 150 и 131 коня Голф, Леон и Октавия са такива. На другите мотори мисля че са различни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Колеги, много моля някой ако може да ми отговори, тези дискове ще станат ли на оки.1 2002г 1,9 110кс?

 

Ако на спирачният ти апарат пише това - не стават!

post-4130-138453424089_thumb.jpg.jpg]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, много моля някой ако може да ми отговори, тези дискове ще станат ли на оки.1 2002г 1,9 110кс?

 

Ако на спирачният ти апарат пише това - не стават!

[attachment=0]IMAG0199 [800x600].jpg[/attachment]

 

На 90/100/110 tdi октавиите са 280мм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...
  • 5 седмици по-късно...
  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.