Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Размисли и страсти преди събора


Recommended Posts

Евала на колегата dimibo. Останалите да вземем пример и да помагаме с каквото можем, а не само да критикуваме smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря още веднъж на колегата dimibo, който освен, че безвъзмездно отпечата стикерите с номерата, но и ми ги донесе на крак (е, не точно, със Супърб). Поклон пред такива хора!

 

 

=D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на колегата dimibo. Останалите да вземем пример и да помагаме с каквото можем, а не само да критикуваме smile027

 

Ми, айде де, вземайте. Ама май се взема пример само пред клавиатурата!

 

П.С: Психо, не е насочено към теб, а като цяло!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми бе Искрене и аз съм към тази графа, но тъй като не мога да се включа с друго освен с ръце таз година, затова съм казал да ме броят за сглобяване и разглобяване. Няма какво да се сърдя дори и да е към мен, тй като не съм направил нищо да помогна все още....

Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на колегата dimibo. Останалите да вземем пример и да помагаме с каквото можем, а не само да критикуваме smile027

 

Ми, айде де, вземайте. Ама май се взема пример само пред клавиатурата!

 

П.С: Психо, не е насочено към теб, а като цяло!

 

smile027

 

Ися не си прав. За организацията помагат доста хора. И не само пред клавиатурата. И не само тази година!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mоля да спрете дотук със офтопика, защото не разполагам с много време, а най-вече желание да разчиствам постове на колеги, които познавам и уважавам. Коментарите по въпроса ми се струват излишни, понеже всичко в този форум поне засега е на доброволни начала - който има желание помага с каквото може. Аз също съм се захванал едно време с модераторството доброволно, не ме карайте сега да размислям дали си заслужава да продължавам... По въпросите на организацията си комуникирам директно с Юли и не мисля, че е нужно на всеослушание да се пъчим кой с какво е помогнал, а накрая той ако счете за необходимо ще спомене, както в случая с колегата за стикерите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за спама - но имам въпрос, който ми се струва най-подходящо да задам тук.

Защо не се направи платено членство в клуба? - парите събрани от членския внос могат да бъдат използвани за организиране на клубния събор, както и за различни мероприятия, свързани с марката.

Като пример мога да дам клуб "Ягуар България" - там всяка година се организират посещения на различни дестинации, свързани с автомобилите - производство, дизайн, спорт.

Наистина там и членския внос е сериозен (500лв.), но идеята ми се вижда добра - нямам впредвид някаква колосална сума - между 20 и 50 лева на година ми се струва нормално.

Пак се извинявам за спама.

 

PRR: Темата се казва "Стикерите са готови" и ще съм ви много благодарен, ако се придържате към нея! За тия които не се съобразят с това ми искане имам чудесни банани! Благодаря за разбирането :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С: Извинявам се на всички модератори!

 

По последен пост: Защото ще има 50-60% от колегите които ще се покрият. Или ще кажат: Аз какво ще получа!

 

Кранк- аз пък мисля, че ТИ не си прав! Хубаво е колегите да ВИДЯТ:кой с какво е помогнал. Тук никой не се бие в гърдите, но ОЧЕВАДНИТЕ ЗАСЛУГИ са достойни за уважение(поклон от мен). Иначе ОСТАВАТ НЕДООЦЕНЕНИ и всяка година ще сме по-малко и по-малко!

 

Поздрави на всички.

 

Сори за спама! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, добре е да всички да видят и поздравят хората, на които дължат приятното си прекарване на събора, но тук не му е мястото и времето да се обсъжда тоя въпрос. Вероятно отново ще има и много недоволни, така че предварителните хвалби всъщност са нож с 2 остриета. Както е обещал Michelle вероятно след събора ще отправи публична благодарност към заслужилите го, а пък аз също като PRR, ще съм Ви много благодарен тук и сега да се придържате само към темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата, dimibo е супер точен имах удоволствието да се запозная с него преди няколко месеца. Жеста от негова страна е невероятен.

 

Евала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде спамете си тук. Изключително разочарован съм от това, че от "блага" дума разбиране няма [-X Темата за стикерите заприлича на спамилня в която си мерим .... Разочароващо... Изключително разочароващо ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде спамете си тук. Изключително разочарован съм от това, че от "блага" дума разбиране няма [-X Темата за стикерите заприлича на спамилня в която си мерим .... Разочароващо... Изключително разочароващо ](*,)

 

Пепи, извинявай, нещо не съм видял къде пиша. През цялото време си мислех, че това, което чета е в темата за събора, нещо съм се объркал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бирен,

 

Твоя пост ми е най-малкия проблем smile027 Ама меренето ...

 

Карай. Филтрирам тая тема и няма да я чета повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По последен пост: Защото ще има 50-60% от колегите които ще се покрият. Или ще кажат: Аз какво ще получа!smile027

Това да е проблема - даваш 50лв. на година (например) и получаваш съответната клубна карта, която ти дава достъп до мероприятията организирани от клуба. Освен това тези пари ще послужат на организаторите на събора - най-малко за стикери, да не говорим за всички останали организационни разходи.

Имаш карта (платил си годишната такса) получаваш стикер - който не е платил и иска стикер, плаща такса. Това се отнася и за всички други мероприятия.

Ако се направи платено членство - аз ще се включа.

И преди някой да е решил да ме захапе:

Идеята не е някой да се "нагуши", а да се подпомогне развитието на клуба.

 

P.S. Моля колегата PRR да ме извини за спама в предишната тема, но точно там се говореше, че няма пари за стикери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този разговор е воден много пъти. На мен лично не ми трябват екстри за да имам 10% отстъпка за части или 20% в някоя автомивка. Посещавам форума, заради хората с които се запознах в него, защото ще ми е четвърти събор и винаги си прекарвам уникално.

 

С удоволствие бих плащал членски внос, който да отива във "фонд събор".

 

Хората, които биха плащали, лесно могат да се отличават от другите с малко по различен цвят на ника, чрез който да се вижда, че плащат този членски внос и да е ясно защо не им се взима вход за събора. А тези които нямат желание да плащат защото не са сигурни, че ще има възможност да отидат на събор или просто им се струва глупаво могат да не го правят. И просто на събора ще си платят вход и така на татък.

 

Темата е деликатна и мненията ще са от всякакъв тип, винаги ще има някой, който ще каже "Аз какво получавам, че да плащам членски внос?"

 

Аз лично не бих си го задал този въпрос, но всеки човек е различен. А и аз намерих много приятели, на които знам, че мога да разчитам не само като става дума да седнеме на маса ами може и да свършиме някаква смислена работа и да ми помогнат когато имам нужда. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХахаАхахаАХаХХА Пепи, много готино сменяш името на темата smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХахаАхахаАХаХХА Пепи, много готино сменяш името на темата smile091 smile091

 

Шампионе, не е Пепи. ;)

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХахаАхахаАХаХХА Пепи, много готино сменяш името на темата smile091

 

Шампионе, не е Пепи.

 

smile027

 

 

smile091 Извинявам се, реших, че е той защото, нали той я направи. Иначе, евала, много подходящо име! smile126 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> на Шампиона.

Радвам се, че си разбрал какво имам впредвид колега - и мен не ме интересува "какво ще получа" - даже мога да не отида на събора, независимо от това, че съм платил клубната такса.

Не искам да обидя когото и да било - идеята ми е да се подпомогне "културния живот" на клуба.

Дори не е нужно "ник-а" ми да е в друг цвят - аз ще си знам, че съм допринесъл с нещо.

А колкото до приятелите - аз съм сравнително нов и не съм имал възможност да се запозная с повечето от хората тук. Малкото, които познавам лично са ми направили само добро впечатление - много ми се ще така и да си остане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> на Шампиона.

Радвам се, че си разбрал какво имам впредвид колега - и мен не ме интересува "какво ще получа" - даже мога да не отида на събора, независимо от това, че съм платил клубната такса.

Не искам да обидя когото и да било - идеята ми е да се подпомогне "културния живот" на клуба.

Дори не е нужно "ник-а" ми да е в друг цвят - аз ще си знам, че съм допринесъл с нещо.

А колкото до приятелите - аз съм сравнително нов и не съм имал възможност да се запозная с повечето от хората тук. Малкото, които познавам лично са ми направили само добро впечатление - много ми се ще така и да си остане.

 

До колкото разбирам от постовете ти, които съм чел. Ще присъстваш на събора. И ще се запознаеш само с готини хора бъди сигурен. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, както се очертава, ще пътувам сам с празен рейс.. Ако някой има покъщнина за превозване да свирка... Сори ако това мнение не е за тук smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, както се очертава, ще пътувам сам с празен рейс.. Ако някой има покъщнина за превозване да свирка... Сори ако това мнение не е за тук smile049

 

Евала, Василюк, натовари я с дрехи от магазина и да отваряме сергията. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, както се очертава, ще пътувам сам с празен рейс.. Ако някой има покъщнина за превозване да свирка... Сори ако това мнение не е за тук smile049

 

Вземи за Маджо някой друг слик с леки джанти, че ще има нужда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Вземи за Маджо някой друг слик с леки джанти, че ще има нужда!

 

Абе не знам кой си купи уличен слик скоро :roll:

 

 

п.п. Айде не остана smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> на Шампиона.

Радвам се, че си разбрал какво имам впредвид колега - и мен не ме интересува "какво ще получа" - даже мога да не отида на събора, независимо от това, че съм платил клубната такса.

Не искам да обидя когото и да било - идеята ми е да се подпомогне "културния живот" на клуба.

Дори не е нужно "ник-а" ми да е в друг цвят - аз ще си знам, че съм допринесъл с нещо.

А колкото до приятелите - аз съм сравнително нов и не съм имал възможност да се запозная с повечето от хората тук. Малкото, които познавам лично са ми направили само добро впечатление - много ми се ще така и да си остане.

 

До колкото разбирам от постовете ти, които съм чел. Ще присъстваш на събора. И ще се запознаеш само с готини хора бъди сигурен. smile027

Е ще има и други готини хора с който няма да може да се запознаеш на този събор,поради простата причина ,че ще отсъстваме smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.