Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с лявата предна врата на фабия 1


angelov77

Recommended Posts

Здравейте,

имам проблем с лявата предна врата на фабия 1, светещия индикатор за отворена врата се включва, когато пожелае, започва да свири и алармата, принудих се да я изключа, отпадна и централното, пръсках с разни неща-не става. няма сигнал и от зумера за включени фарове.

Моля, за помощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Микроключе. Разглоби бравата и ще го намериш. За заместител не знам, трябва да се потърси. Ако намерите - кажете ми от къде да си взема, че и моето на багажника не работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Микроключе. Разглоби бравата и ще го намериш. За заместител не знам, трябва да се потърси. Ако намерите - кажете ми от къде да си взема, че и моето на багажника не работи.

Благодаря, ако ми обясните как да стане това?Започнах да свалям корите на вратата и закъсах!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Микроключе. Разглоби бравата и ще го намериш. За заместител не знам, трябва да се потърси. Ако намерите - кажете ми от къде да си взема, че и моето на багажника не работи.

 

viewtopic.php?p=272012#p272012

 

Тук има!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.