Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Броня от Fabia 2 RS за Fabia 2


roodnb

Recommended Posts

Здравейте,

 

Наскоро и аз станах горд собственик на една Fabia 2. Колата е буквално нова на 4700 я взех :) , но е 2008 и е преди Facelift-a.

И понеже съм решил да я пипна леко, ми се искаше като заначало да почна с външния и вид.

Въпроса ми е , може ли броня от Fabia 2 RS да бъде сложена на Fabia 2 преди face-a.

 

Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Наскоро и аз станах горд собственик на една Fabia 2. Колата е буквално нова на 4700 я взех :) , но е 2008 и е преди Facelift-a.

И понеже съм решил да я пипна леко, ми се искаше като заначало да почна с външния и вид.

Въпроса ми е , може ли броня от Fabia 2 RS да бъде сложена на Fabia 2 преди face-a.

 

Благодаря предварително :)

 

Няма как само бронята поради простата причина, че фаровете са различни.По удачен вариант е да си потърсиш "спортната престила" за твоята и да си вземеш решетки от Milotec или някоя друга фирма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно става, но освен бронята ще се сменя и гредата под нея. Фаровете ми изглеждат еднакви, разликата идва, че при фейса има отделна секция за къси и дълги и фара визуално се удължава, но това лесно може да се провери с един фар. Ако са различни, смяна и на фара. Нов фар ще иска най-малко смяната на местото на един плюс проводник на лоста за мигачи, къси дълги, защото вече късите ще светят постоянно... Отделно решетката, хром лайстната на предния капак евентуално. Току виж и нови калници и преден капак. Не си струва. Но ако си решил, виж от ЕТКА номерата на частите преди и след фейса и ще разбереш кои са за подмяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете ми изглеждат еднакви

 

Не са еднакви.

http://www.edencars.sk/fckeditor_userfi ... 0fabia.jpg

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... 100515.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно става, но освен бронята ще се сменя и гредата под нея. Фаровете ми изглеждат еднакви, разликата идва, че при фейса има отделна секция за къси и дълги и фара визуално се удължава, но това лесно може да се провери с един фар. Ако са различни, смяна и на фара. Нов фар ще иска най-малко смяната на местото на един плюс проводник на лоста за мигачи, къси дълги, защото вече късите ще светят постоянно... Отделно решетката, хром лайстната на предния капак евентуално. Току виж и нови калници и преден капак. Не си струва. Но ако си решил, виж от ЕТКА номерата на частите преди и след фейса и ще разбереш кои са за подмяна.

 

 

Дали случайно ти се намира линк под ръка с номерата на частите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Иво, фаровете са различни по форма.На 100% съм сигурен.За калниците не знам, но капакът, решетката и бронята трябва да се сменят със сигурност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четете! Ясно, че са различни като подредба на крушки, но като форма ми изглеждат еднакви.

 

Иво, ние четем - ти гледай, за това ти пуснах снимки на Фабия преди и след фейслифта. smile001 Не са еднакви като форма, брат. А от там са различни и калници, преден капак, решетка, броня... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile001 що не допуснеш, че съм недоскиф? Апропо бронята и решетката си вървят комплект. Предния капак е различен, в двете линии от А-колоната преди Фл са отсрани на хром панела, на Фл стигат до панела.

Съвсем сериозно с мижане фаровете, като форма ми изглеждат еднакви. Дали е така трябва да се провери на практика, че окото лъже. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Иво, надявам се на събора ще има фейслифната Фабия или Румстър, тогава отиваме двамата под ръчичка и гледаме, и сравняваме разликите с мойта талига, за да се убедиш. smile091 smile004
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Иво, надявам се на събора ще има фейслифната Фабия или Румстър, тогава отиваме двамата под ръчичка и гледаме, и сравняваме разликите с мойта талига, за да се убедиш. smile091 smile004

Ще има, ще има smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.