Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Може ли да се вярва на Еуратек за км на втора ръка коли


Skoda_Octavia 1.8T

Recommended Posts

Имам предвид по-конкретно тази обява http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11332229841513239&f1=details, много малко ми се струват парите за кола която е на реални км, прегледана и за която трябва и гаранция да ти дадат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не биха си позволили да се изложат за няколко хиляди лева или за няколко хиляди километра. Това не е в интересите им, не им е цел и не го правят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да сте прави, ама като я гледам тая кола с някъв надпис PL отзад си мисля да не е внос от Полша и ако е как ще са сигурни че е на тези км. Аз гледам Октавийте в Германия от тая година и с тоя мотор за около 6-7 хил. евро може да вземеш нещо на около 250к.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ felicialx - Щом си рекъл, така да бъде! smile027

 

И аз си мисля нещо подобно като колегата по-горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е купувана от тях и сервизирана пак при тях, как биха могли да гарантират, каквото и да било?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид по-конкретно тази обява http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11332229841513239&f1=details, много малко ми се струват парите за кола която е на реални км, прегледана и за която трябва и гаранция да ти дадат.

 

Кое им е малкото на тези пари ? Колата си е 2005 год. На не малко км....(175к) - без кой знае какви екстри....Нормална си е цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип всеки автомобил влязъл във фирмен сервиз, влиза и в базата им данни. Така могат да проверят при последно влизане, например в Полша, на колко хил. км е била колата. Ако има голяма дупка от последно посещение, нищо не могат да гарантират. Но ако е влизала, да кажем в последната година и км съответстват на минали периоди, защо не?

Имаше даже мнение, как кола на ~ 150к км, талянка, при последното си влизане в сервиз в Италия преди 3-4 години преди продажбата е била на ~170к км. От тези 170к км, колко ли още са навъртяни за тези 3-4 години, когато не е влизала във фирмен сервиз? Ясно, че и върнат километража.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Навсякъде превъртат километражите - и в Италия, и в Германия, и в Австрия..... Защото далаверата е сериозна. Но хайде, тая конкретно оферта, и на тези километри - ми се струва доста нормална.

Обаче друго съм гледал, което ми направи впечатление - на един паркинг, точно до входа за Младост -1, до ВИП - сервиз, само че входът на паркинга излиза на бул. Малинов - няколко Октавии за 16-18 хиляди лева, и на 70-95 хиляди километра! А там имаше и един Суперб, за 33 хилки, двулитров ТДИ, също на доста малко километри...... Хайде, Супербът - там нещата може и да са реални, защото тези са от новите. Но Октавиите..... Малко нереални ми се виждат километрите.

Фирмата нямам спомен как се казва - но мястото е това. Иначе колите са доста запазени, и изглеждат добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.